دوره علمی کاربردی وردپرس

آموزش سایت سازی با وردپرس (سیر تا پیاز، ویدیویی)

آنلاین شوید وگرنه نابود می شوید!

1matn.com

سایت سازی و آموزش برنامه نویسی را به سادگی بیاموزید. وردپرس این امکان را به کسب و کارها می دهد که توسعه و مشتری بیشتری برای خود ایجاد کنند؛ همه چیز را میآموزید.رابط کاربری، تولید محتوا، افزونه ها قالب ها و…

سایت سازی با وردپرس در دوره فشرده

اگر دنیا روال عادی خودش را طی می کرد و فضای کسب و کار دستخوش تغییرات نمی شد، دغدغه ی شغل و درآمدزایی هم پیش نمی آمد، آن وقت به احتمال زیاد، من وارث مکتب خانه پدربزرگم می شدم و شما نیز یکی تاجر و یکی بازرگان و زندگی مان را می کردیم.

سرفصل های آموزشی دوره طراحی سایت

این سالها اگر بازار همان رونق سابق را داشت ، اوضاع اقتصاد هم ریسک پذیر بود، باز هم جای نگرانی نبود، یکی لوازم خانگی راه می انداخت و دیگری بوتیک آن یکی مواد غذایی و خلاصه برای هر کسی کاری پیدا میشد که انجام دهد. اما ماجرا پیچیده تر از این حرف هاست! با پیشرفت تکنولوژی و توسعه ارتباطات، بسیاری از مشاغل خاصیت شغل بودن خود را از دست داده و کمتر کسی حاضر است بابت خدمات و محصولات آنها پول پرداخت کند، عکاسی با آن شرایطی که می شناختیم بسیار محدود شده، دفاتر بازرگانی و حق العمل کاری تعطیل شده، جمعیت رو به افزایش است اما گویی آدم ها کم شده اند.

سایت سازی و آموزش برنامه نویسی را به سادگی بیاموزید. وردپرس این امکان را به کسب و کارها می دهد که توسعه و مشتری بیشتری برای خود ایجاد کنند؛ همه چیز را میآموزید.

آموزش برنامه نویسی بدون کدنویسی

شاید پیش خودتان بگویید اغلب مشغول موبایل هایشان هستند و رفت و آمد ها کم شده، خریدها هم بسیاری اینترنتی است پس طبیعی است که عبور و مرور هم کاهش یابد. از دیگر سو در مقابل این حذف مشاغل یک سری شغل جدید ایجاد شده و زمینه های کاری جدیدی بوجود آمده است. مثلا فروشگاه های اینترنتی، مدیران سایت ها و…

آموزش برنامه نویسی بدون کدنویسی
Uncoded programming tutorials

امروزه نیازهای مردم فرق کرده، علاقه ها شکل متفاوتی به خود گرفته و همانطور که گفتم مردم دیگر بابت برخی چیزها حاضر نیستند پول پرداخت کنند، خرید برخی کالاها منحصر به اینترنت شده، همین کارت شارژ خریدن را تصور کنید! یادتان هست قبلا چقدر کارت خراشیده شارژ گوشه و کنارخیابان می دیدیم، حالا کمتر شده نه؟ درست حدس زدید اغلب با درگاه های پرداخت شارژ میخرند. کالاها و خدمات بسیاری هم هستند که روز به روز دارند اینترنتی تر می شوند مثلا اسنپ… در کالاهای فیزیکی هم دنیای مجازی گوی سبقت را ربوده، اپلیکشن دیوار و سایت های فروشگاهی مثل بامیلو، علی بابا، دیجی کالا و…

سایت سازی و آموزش برنامه نویسی یی را به سادگی بیاموزید. وردپرس این امکان را به کسب و کارها می دهد که توسعه و مشتری بیشتری برای خود ایجاد کنند؛ همه چیز را میآموزید.

همین چند روز پیش موقعی که برای خرید یک کابل تبدیل حرفه ای به فروشگاه رایانه ای تقریبا معتبری مراجعه کردم که فروشنده پاسخ داد « نه متاسفانه، نداریم، قبلا می آوردیم،اما اخیرا اینجور کابل ها را مردم اخیرا از دیجی کالا تهیه می کنند و ما دیگر نمی آوریم» در همین حین جوانی مراجعه کرد و گفت اکانت کلش دارم، فروشنده با حالتی روان پرسید میزان فلان و … چند سوال دیگر و معامله بسته شد به قیمت همانقدر هزار تومان، یوزرنیم و پسورد گرفته شد و خلاصه… فروش فایل و همین اکانت ها، برنامه های تخصصی موبایل، مارکت های اندرویدی بازار و…

بله دیگر باید مطمئن باشیم که شغل و کسب و کار و بازار تغییر کرده دنیای مجازی جایش را با دنیای حقیقی عوض کرده و قوانین، شگردها، ابزار ها رویه کاسبی بطور کل تغییر کرده اصلا فرقی هم ندارد، بیمه و آژانس و املاک و هیچ شغلی نمی تواند نت را نادیده بگیرد.

ساخت سایت با وردپرس
Build site with WordPress

در چنین شرایطی از شما می پرسم، گذشته از اینکه شاغل هستید یا بیکار، علاقمند به کسب و کار اینترنتی هستید یا نه آیا میتوانید بی تقاوت باشید؟ مثلا خرید اینترنتی بلد نباشید؟ یا اگر صاحب فروشگاه هستید از سود فراوان مشتریان اینترنتی چشم بپوشید؟ پس در هر شرایط کاری، شغلی، کسب و کار و خدمات، سازمانی وحتی دولتی، بدون شک باید تخصص هایی را فرا بگیرید.

اکنون یعنی در آستانه سده ۱۴۰۰، فضای بازار اشتغال، ارتباطات و طبعا اجتماعات و همه ی حوزه های اجتماعی، اثتصادی و سایرحوزه ها مستقیما به اینترنت وابسته و در اربباط مستقیم هستند. برای حضور موفق و بهره برداری از شرایط جدید باید ابزار ها، امکانات، و هر چیزی ک مزبوطزبه توسعه وب است اشنا شویم، یا قید پیشرقت و توسعه رت بزنیم، و یا پیه ضرر و عقب افتادگی را به تن خود و کسب و کارمان بمالیم.

و در این راه ما ناگزیریم عمیقا به دنبال حل مسائل و پرسش های راهبردی زیر باشیم. تا بی گدار به آب نزده باشیم.

  •  فضای جدید چگونه فضایی است؟
  • چه ویژگی هایی دارد؟
  • عوامل موثر بر آن چیست؟
  • ماندگاری و ثبات این اتمسفر بر اقلیم کار و کسب و اشتغال چقدر پایدار است؟
  • و در یک فاز اجرایی باید آموخت:
  • ابزارهای مهم و مفید فضای کسب و کار چه هستند؟
  • ابزارهای آماری و کارشناسی و تحلیل آن چیست؟

چگونه با وردپرس سایت بسازیم

فروشگاه چطور! درگاه های پرداخت چگونه نصب می شوند و سیستم های مدیریت محتوا به چه معنا هستند؟ و چگونه می توانیم یکی از آنها را راه اندازی کنیم و برای ساختن یک سایت به چه امکاناتی نیاز داریم؟ دامنه چیست؟ چگونه می‌توانیم دامنه برای خودمان را به نام خودمان ثبت کنیم؟ هاست خوب چه هاستی است؟ افزونه ها و قالب ها چگونه ترجمه و فارسی می شوند؟چگونه برای خودمان اپلیکیشن بسازیم؟ اگر کالایی برای فروش داشتیم چطور می توانیم آن را به فروش برسانیم؟ اگر خواستیم برنامه موبایل بسازیم آیا امکان دارد که بتوانیم این کار را اختصاصی و به نام خودمان یا کسب و کارمان انجام بدهیم؟ اگر سایت راه اندازی کردیم چگونه آن را توسعه بدهیم.

تولید محتوا یعنی چه آیا میشود مطالب دیگران را کپی کرد سئو به چه معناست قابل لمس کردن است آیا قوانین مشخصی دارد چرا دستمزد اینقدر گران است سیستم مدیریت محتوای وردپرس ارزان و رایگان است چرا بابت آموزش آن باید پول پرداخت کنم آیا می توانم در این زمینه همه اطلاعات را در حد معقول و این که کار خودم را راه بیندازم یاد بگیرم آیا میتوانم ترازهای شوم اگر سایت من هک شود چه باید بکنم از طرفی برخی هنرها و یا تخصص ها نیز شکل و سمت و سوی خاصی بهره کردند.

به عنوان مثال گرافیک که همواره جزء جداناشدنی اغلب کسب و کارها و فعالیت ها بوده و خواهد بود چه در بعد تبلیغاتی و اطلاع رسانی و چه در بعد بسته بندی و ارائه محصول چقدر گرافیک بلدم آیا برای انجام طرح های گرافیکی فوق العاده حرفه ای باید حتما فتوشاپ یاد بگیرم فتوشاپ در دسترس نداشتم چه باید بکنم آیا فیلم و کلیپ را فقط با پریمیر میشود ساخت ادیوس تنها برنامه حرفه ای میکس و مونتاژ است موبایل که ظرفیت هایی دارد و دیگر اینکه اگر اصول دیجیتال مارکتینگ را بلد نباشد چه ضرری می‌کنم بازاریابی ایمیلی یعنی چه چرا برخی از سایت ها در رتبه اول گوگل قرار دارند و برخی دیگر هر چقدر هم مطلب می گذارند جایشان در نتایج گوگل تغییر نمی‌کند.

اینکه یک سایت سالانه چند میلیارد تومان درآمد دارد آیا حقیقت است آیا این واقعیت دارد که یک طراح یا یک متخصص سئو در سال ۱۵۰ یا بیشتر و کمتر بیارد تومان درآمد دارد همه اینها پرسش ها و مسائل برای شما باید مطرح شود شاید اگر چند سال پیش بود می گفتیم خوب است که اینترنت را یاد بگیرید اما امروزه دیگر نمی توانیم از این عبارت استفاده کنیم و بگوییم خوب است بلکه باید بگوییم لازم است در چنین شرایطی ما آماده ایم که به شما تجربیات چندین و چند ساله دانش گسترده که در زمینه های مختلف حرفه ای به شما انتقال بدهیم.

سایت سازی و آموزش برنامه نویسی را به سادگی بیاموزید. دامنه ثبت کنید و کار با سایت هایی مثل ایرنیک را بیاموزید. وردپرس این امکان را به کسب و کارها می دهد که توسعه و مشتری بیشتری برای خود ایجاد کنند؛ همه چیز را میآموزید.

یک نکته گفتن آن بسیار مهم است اینکه اگر بپذیریم که محصولات یک کمپانی اعتبار و آبروی آن کمپانی است نتیجه میگیریم که مدیران آن کارخانه حساسیت بالایی خواهند داشت که محصولات با کیفیت تولید کنند خصوصاً گرین مجموعه مجموعه خصوصی باشد شما اطمینان داشته باشید که ما به واسطه جایگاه مطالعاتی و فرهنگی که به عنوان گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن داریم با وسواس و حساسیت نامتعارفی تاکید بر یادگیری شما و ارائه آموزش ها و دوره های با کیفیت داریم چرا که اینگونه مسائل تنها برای ما اهمیت فرهنگی و معنوی دارد بلکه اعتبار و تداوم و حیات مجموعه ما به آن بستگی دارد.

پس بنابراین پیش از آنکه شما بر روی کیفیت آموزش و یا محصولات خدمات ما حساس باشید می‌توانید آسوده خاطر توصیه های ما اعتماد کنید چرا که پیش از شما کسان دیگری هستند که منافعشان درگیر موفقیت شماست بنابراین شما نیاز نیست دغدغه داشته باشید دقیقا مانند زمانی که سر خود را بر روی بالش کوچک صندلی هواپیما می‌گذارید و چشمانتان را می بندید و با خیال آسوده از پرواز لذت می برید چرا که اطمینان دارید یک خلبان و یک کمک خلبان مهندسان فنی کارشناسان پرواز برج مراقبت همه و همه با جدیت و دقت فراوان در حال انجام مراقبتها و وظایف خود هستند تا شما آسوده خاطر باشید امنیت و سلامت و جان شما مطرح است اما شما راحت استراحت می‌کنید امیدوارم با این مثال قدری از حساسیت‌های شما خواسته باشیم و شما را متوجه دقت نظر و توجه خودمان نسبت به مسائل مختلف آموزشی و در نهایت رضایت شما کاربران کرده باشیم .

سایت سازی و آموزش طراحی سایت با وردپرس را به سادگی بیاموزید. وردپرس این امکان را به کسب و کارها می دهد که توسعه و مشتری بیشتری برای خود ایجاد کنند؛ همه چیز را می آموزید.

دوستان! ما وارد شهری شده ایم که هنوز ظرفیت های آن تکمیل نشده! تیم فوتبال شهر هنوز تشکیل نشده! دوست دارید سرمربی آن باشید؟ فکر می کنید از عهده آن برمی آیید؟! بله در این مثال چون ما تقریبا جزو اولین نفرها هستیم که شهر مجازی، و دنیای مجازی و کسب و کار اینترنتی را، آنگونه که هست به رسمیت شناخته ایم، این اجازه به ما داده شده که انتخاب کنیم، چه کاره باشیم…. تاجر، معلم، فروشنده، تعمیرکار، سرمربی فوتبال… مشاور باشید، مدرس باشید، مدیر اجرایی باشید… هر چیزی می توانید باشید به شرطی که هدفمند و پر تلاش باشید.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر
شهر مجازی اهواز

تحریریه

توسعه دهنده وب، کارشناس هنری و متخصص تولید محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *