دوره علمی کاربردی وردپرس

آموزش مفاهیم پایه طراحی سایت

دامنه، هاست، سیستم مدیریت محتوا، قالب وردپرس

1matn.com

این آموزش برای کسانی که هیچ گونه اطلاعاتی در ارتباط با طراحی سایت ندارند، مناسب است. چنانکه شما یک حرفه ای هستید یا اطلاعاتتان از سطح مقدماتی بالاتر است این آموزش مناسب شما نیست. شما میتوانید از سایر آموزش هایی که در سایت وجود دارد بسته به علاقه و نیاز تان استفاده کنید.

در این آموزش ما با یک مثال بسیار ساده سعی کرده ایم مفاهیمی مانند دامنه، هاست، سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس، جوملا و دروپال و همچنین مفهوم قالب در سایت های وردپرسی را برای کاربران مبتدی مطرح و بیان کنیم. مطمئناً بیان مثال شیوه بسیار مناسب و تاثیر گذاری در آموزش نوین می باشد. ما نیز سعی کردیم جلسات نهایت استفاده را ببریم تا مفاهیم را برای کاربران عمیقاً جا بیندازیم!

مطمئناً در این مثال ها و آموزشها کاستی‌هایی وجود دارد که امیدواریم با تذکرات شما عزیزان نسبت به رفع آنها اقدام نموده و در آینده نزدیک آموزش های بهتری در زمینه های مختلف دیگر به شما ارائه نمایید. هرگونه نظر انتقاد و پیشنهادی که دارید در ذیل همین پست مطرح کنید. در صورتی که نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید.

ما سعی کرده‌ایم بسیار کاربردی ساده و مفید به شما آموزش دهیم. آنچه که مسلم است افرادی که در سطح مبتدی هستند پس از این آموزش مفهوم دامنه در سایت همچنین هاست و نیز مفهوم سیستم های مدیریت محتوا را به خوبی درک می کنند. و تفاوت قالب های وردپرسی را به راحتی خواهند فهمید. مطمئن پس از اینکه یک دانشجو مفاهیم را به صورت عمیق و کلی درک کند، می تواند با استفاده از نیروی پردازشگر ذهن بشر در مسیر و فرایند آموزش بسیاری از مفاهیم و نکات را با توجه به اینکه اصل و اصول را به خوبی درک کرده است، پردازش کرده و در ذهن خود نتیجه گیری کند و نتیجه گیری و تحلیل ها به بهبود فرایند آموزش کمک می کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر
شهر مجازی اهواز

تحریریه

توسعه دهنده وب، کارشناس هنری و متخصص تولید محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *