دوره علمی کاربردی وردپرس

آموزش ویدیویی نصب وردپرس و کار با هاست

نصب وردپرس و قالب و افزونه از طریق هاست

1matn.com

در نامه سایر آموزش هایی که در این سایت منتشر کردیم در این آموزش یاد میگیرید. که چگونه وردپرس را بر روی هاست خود نصب کنید همچنین آموزش نصب انواع قالب های وردپرسی بر روی هاست برای شما ارائه شده است. شما همچنین می توانید به راحتی هر گونه که دلتان می‌خواهد بر روی سایت وردپرسی خودتان نصب کنید این آموزش بسیار مهم است چرا که شما را به مرحله اجرایی و عملی طراحی سایت وارد می کند. بنابراین این آموزش را با دقت بررسی کنید.

کار بسیار ساده و آسان است که شما از عهده آن برمی آید به راحتی یک میزبان خوب پیدا کنید کاست بخرید و وردپرس را نصب کنید و سایت خود را برپا کنید. این آموزش ۰ تا ۱۰۰ طراحی سایت را برای شما گفته است شما پس از اینکه مفاهیم ابتدایی وردپرس را آموختید، و دانستید که برای ساختن یک سایت چه کارهای باید انجام بدهید. آموزش کار کردن با سایت ایرنیک که مرجع تخصصی و رسمی ثبت دامنه های آی آر میباشد را نیز در این سایت دیده اید و در این آموزش نصب وردپرس نصب پایگاه داده نصب قالب نصب افزونه از طریق هاست را آموزش می بینید.

داده معرفی کوتاه از این آموزش می توان اینگونه گفت که: ما پس از بررسی میزبان های وب به نتیجه رسیدیم که از میزبانی به نام میزبان فا برای دریافت هاست استفاده کنیم. به سایت میزبان فا مراجعه کرده و با کمک پشتیبانی آنجا یک هاست مناسب برای کارمان تهیه نمودیم. سپس به کاربری مسکن مراجعه کرده و از طریق دو قسمت خیلی مهم که یکی از آنها فایل منیجر و دیگری مای اسکیول دیتابیس نام داشت نخست وردپرس را بارگذاری کردیم. و سپس پایگاه داده را ساختیم در پایان هم آدرس دامنه را در مرورگر تایپ نموده و وردپرس با راهنمایی های خودش سایت را برای ما آماده کرد. آموزش های تخصصی و حرفه ای طراحی سایت به زبان کاملا کاربردی و ساده برای شما تهیه شده است و مطمئن باشید. با این آموزش ها کامل حرفه ای خواهید شد ما را حمایت کنید تا دوستان خود معرفی کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر
شهر مجازی اهواز

تحریریه

توسعه دهنده وب، کارشناس هنری و متخصص تولید محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *