اخبار سایت

آکادمی وبمستران خلاق

دوره علمی کاربردی طراحی سایت و سئو

1matn.com

گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن به عنوان یک مجموعه فرهنگی و اجتماعی وظیفه خود می‌داند تا در شرایط اجتماعی و اقتصادی کنونی کشور از کسب و کارها و اشتغال و فعالیت‌های فرهنگی هنری و عام المنفعه در حد توان و بضاعت حمایت کند. در همین راستا برگزاری دوره های آموزشی علمی و کاربردی با بهره گیری از جدیدترین متدهای آموزشی و هنری، در دستور کار این گروه قرار دارد.

سایت اینترنتی ظرفیت های بسیاری دارد

اینترنت با توجه به ظرفیت‌های فراوانی که دارد، مطمئناً تاثیرات فراوانی در توسعه کسب و کار و اشتغال و فعالیت های عام المنفعه خواهد داشت. از آنجایی که گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن دارای پتانسیل‌های فراوان علمی و هنری در حوزه اینترنت و رسانه می باشد، بدون شک دوره وبمستران خلاق به یک آکادمی قدرتمند برای تربیت نیروهای متخصص و توانمند تبدیل خواهد شد که ثمرات آن همواره مشهود و تاثیرگذار خواهد بود.

این دوره چه آموزش هایی ارائه می کند

  • طراحی انواع سایت های اینترنتی
  • ساخت فروشگاه اینترنتی
  • ساخت و کار با درگاه های پرداخت بانکی
  • بهینه سازی صفحات وب برای موتورهای جستجوگر (سئو)
  • تکنیک های افزایش بازدید سایت
  • طراحی رابط کاربری
  • اصول گرافیک وب و تکنیک های طراحی تجاری
  • بازاریابی اینترنتی و اصول دیجیتال مارکتینگ با ابزار های (بازاریابی محتوا، ایمیل مارکتینگ، شبکه های اجتماعی، ابزارهای رسانه ای ویدیویی)
  • برندینگ و توسعه محتوا مهارت و تکنیک های تخصصی شرایط مختلف حاکم بر پروژه اصول هک رشد، کمپین ها و مهارتهای مدیریت بحران در یک پروژه وب
  • تولید محتوای ویدیویی و صوتی و متنی (مهارت هایی که در همین یک سرفصل به شما آموزش داده خواهد شد آنچنان تحولی در توانایی شما بوجود خواهد آورد که شگفت زده خواهید شد)

موارد مذکور تنها بخشی از سرفصل های آموزشی دوره وبمستران خلاق است که به صورت کلی بیان شد. آنچه که در این دوره خواهید آموخت ناگفته ها و نانوشته های تخصصی حوزه وب و دیجیتال مارکتینگ است که گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن در راستای اهداف عام المنفعه خود، تاکید ویژه‌ای بر اشتراک و ارائه این دستاوردهای ارزشمند به همگان دارد. مهارت هایی که در این دوره خواهید آموخت بدون شک مختص وبمستران خلاق است…

این دوره چه پیش نیازهایی دارد؟

دوره وبمستران خلاق پیش از همه به انگیزه و میل درونی شما نسبت به موفقیت و پیشرفت نیاز دارد. همین پیشنیاز مهم را هم در مشاوره های ما بدست خواهید آورد. اگر شما می توانید یک متن را در نرم افزار ورد تایپ کنید یا یک سی دی را در رایانه خود اجرا و پخش کنید، پیش نیاز لازم را دارا بوده و در دوره وبمستران خلاق مهارت های لازم را خواهید آموخت.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

کلیه افرادی که سایت دارند و به دنبال توسعه سایت خود هستند کلیه کسانی که به دنبال اشتغال و کسب درآمد هستند.

افرادی که در شرکت یا سازمانی شاغل اند و در فکر ارتقاء دانش خود برای بهبود جایگاه شغلی می باشندافرادی که علاقه مند به درآمدزایی و کار در منزل هستند.

فارغ التحصیلانی که تمایل دارند در رشته تخصصی خود فعالیتشان را در حوزه وب آغاز کنند.

کسانی که علاقمند به درآمد و کسب ثروت از طریق فعالیت‌های بیزینس هستند.

کسانی که علاقمند به حرفه طراحی سایت و بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر (سئو) هستند.

افرادی که قصد راه اندازی سایت اینترنتی دارند کلیه علاقمندان به حوزه دیجیتال مارکتینگ و کسب و کار آنلاین کلیه افرادی که در صدد راه اندازی فروشگاه در زمینه های مختلف در اینترنت  هستند.

کلیه صاحبان مشاغل فروشگاه ها در دنیای واقعی برای راه اندازی شعبه اینترنتی کسب و کارشان

هنرمندان و فعالان اجتماعی برای توسعه فعالیت های خود در عرصه اینترنت شرکتها سازمانها و ارگان ها سازمان ها برای تربیت نیروهای متخصص و تکمیل کادر فنی و سازمانی نهاد و سازمان تابعه

آیا این دوره نیاز به دانش برنامه نویسی دارد؟

اساس این دوره به صورت آموزش های ویژوال بوده و بر مبنای طراحی سایت و فعالیت اینترنتی بدون نیاز به دانش کدنویسی می باشد.

با این همه چنانچه نیازی به فراگیری مباحث برنامه نویسی باشد، ما با تبدیل عملکردها و تولید افزونه ها و اضافات حرفه ای مانند انواع قالب ها و افزونه های وردپرس ای این مشکل را حل کردیم تا همگان بدون نیاز به منابع خاص علمی دسترسی به سطح یک و حرفه ای این حوزه داشته باشند.

شرایط ثبت نام

برای ثبت نام در این دوره ابتدا می بایست از بخش ثبت نام نسبت به تکمیل فرم تقاضای ثبت نام اقدام نموده و پیام (درخواست شما ثبت شد) را دریافت نمایید.

پس از آن کارشناسان ما با شما تماس گرفته و چنانچه در مصاحبه تلفنی توانایی و نیاز شما با اهداف دوره هماهنگی داشته باشد با کمال میل پذیرایی شما در دوره وبمستران خلاق خواهیم بود. اما چنانچه این دوره با همه مختصات و ویژگی های خاصی که دارد برای شما مفید نباشد و یا کمک به توسعه فعالیت ها و کسب و کار شما کند کارشناسان ما با راهنمایی دلسوزانه و حرفه ای راه درست و صحیح فعالیت مناسب شما را با صبر و حوصله و منطق به شما ارائه می کنند.

ما در پی موفقیت و کسب اهداف فرهنگی و عام المنفعه نیز هستیم و اهداف اقتصادی برای ما همه چیز نیست! پس ثبت نام در این دوره از طریق تکمیل فرم تقاضانامه و پس از آن تماس کارشناسان ما و مصاحبه و نهایتاً حضور در دفتر آکادمی و امضای فرم ثبت نام لازم به ذکر است این دوره در بستر مجازی و در نیمه دوم سال جاری برگزار خواهد شد که تاریخ دقیق آن متعاقبا به استحضار کاربران و متقاضیان عزیز خواهد رسید.

گواهینامه پایان دوره

گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن در راستای اعتبار بخشی به فعالیت‌های علمی صورت گرفته در دوره آموزشی وبمستران خلاق با مجامع دانشگاهی مذاکرات و توافقاتی داشته که طی آن پس از اتمام دوره چنانچه شرکت کنندگان از آزمون پایان دوره حد نصاب لازم را کسب کنند، مدرک رسمی و معتبر با تایید مراکز علمی دانشگاهی به آنها ارائه می‌گردد. چگونگی و سطح گواهینامه و مدرک پایان دوره متعاقبا از طریق اخبار سایت به استحضار شما خواهد رسید.

شهریه ثبت نام و هزینه ها

همانگونه که بارها گفته شد گروه فرهنگ و تمدن به عنوان یک مجموعه مردمی سعی در ارائه خدمات و یت از کسب و کار و فعالیت‌های عام‌المنفعه دارد به همین دلیل مذاکراتی با سازمان ها و نهادهای دولتی مرتبط تیم تا بتوانیم بخشی از هزینه‌های دوره را از طریق حمایت‌های آنها تامین نماییم تا شهریه کمتری از شرکت کنندگان دریافت نماییم.

به همین دلیل مبلغ شهریه تا این تاریخ قطعی نشده است البته با توجه به سطح علمی دوره و نیز تعداد جلسات و خدماتی که به شرکت کنندگان ارائه می شود مطمئناً شهریه دوره کمتر از دو میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.
پشتیبانی ها و حمایت های پس از دوره با توجه به ماهیت آموزشی دوره و سیاست های آموزشی قدیمی وبمستران خلاق ما تا یک سال پس از اتمام دوره آموزشی حمایت های پشتیبانی و آموزشی به صورت انفرادی از دانشجویان آکادمی آکادمی وبمستران خلاق به عمل خواهد آمد.
به صورتی که در تایم های اختصاص داده شده به آنها می توانند در محل برگزاری دوره حضور یافته و نسبت به رفع مشکلات خود و یا توسعه معلومات و همچنین مشاوره در خصوص و اجرای پروژه های که آغاز می کنند دریافت نمایند.

پایگاه دانش آنلاین آکادمی وبمستران خلاق نیز در دسترس دانشجویان خواهد بود آنها می‌توانند به صورت مداوم با مدرسان دوره ارتباط آنلاین نیز داشته باشند.

☑ از دیگر ویژگی های منحصر به فرد دوره ارائه بسته ویژه قالب ها، افزونه ها، اسکریپت ها و پلاگین های پولی و اورجینال به ارزش یک میلیون تومان (رایگان) به یکایک دانشجویان تعلق خواهد گرفت.
☑ همچنین هاست و دامنه اختصاصی نیز به کلیه دانشجویان ارائه خواهد شد تا کلیه مایحتاج کاری و فنی آنها تامین شده و نیازی به انجام هزینه های مجدد و مجزا در حین و یا پس از دوره نداشته باشند.

برچسب ها
نمایش بیشتر
شهر مجازی اهواز

تحریریه

توسعه دهنده وب، کارشناس هنری و متخصص تولید محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *