اخبار سایت

همکاری ویژه با شرکت های تبلیغاتی اهواز

سایت، فروشگاه، برنامه موبایل، سئو، آموزش و برگزاری ورک شاپ

1matn.com

نکات برگزیده مطلب

 • طراحی سایت، فروشگاه، برنامه موبایل
 • تخفیفات ویژه به کانون های تبلیغاتی خوزستان
 • همکاری در برگزاری ورک شاپ های تخصصی

گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن با هدف توسعه دانش و توانایی جوانان و صاحبان مشاغل در استان خوزستان فعالیتهای را در حوزه وب آغاز نموده است.

ما همواره کوشیده ایم آنچه که موجب توسعه خدمات عام المنفعه و اجتماعی مربوط است را مورد حمایت و پشتیبانی قرار دهیم و در این راه منافع تجاری در مراحل بعدی اولویت‌های ما قرار داشته است.

دعوت به همکاری از شرکت های تبلیغاتی اهواز
Ahwaz advertising companies

در همین راستا مرکز طراحی سایت اهواز به عنوان واحد سایبری گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن آمادگی خود را جهت همکاری با شرکت های تبلیغاتی، موسسات فعال در حوزه وب و امور هنری و فرهنگی اعلام می دارد.

با توجه به ماهیت علمی و مطالعاتی گروه فرهنگ و تمدن، از ابتدا همکاری با شرکت های تبلیغاتی خوزستان یکی از محورهای اصلی سیاستهای تجاری ما بوده است با این شرح که خدماتی را به واسطه شرکت های تبلیغاتی، در حوزه های تجاری و با اهداف تجاری مشترک به کاربران عرضه کنیم.

مشارکت در برگزاری دوره های علمی آموزشی در حوزه وب

در شرایط کنونی با توجه به ایجاد بسترهای مناسب و فراهم آمدن زمینه های لازم توانایی ارائه خدمات،  پشتیبانی مناسب و پاسخگویی حرفه ای را فراهم آورده ایم؛ تا در فضایی حرفه ای و مبتنی بر اعتماد طرفین گام های بلندی در حوزه وب در اهواز و خوزستان با شرکت های تبلیغاتی و کانون های آگهی و تبلیغات داشته باشیم. آنچه در این همکاری برای ما اهمیت دارد رضایت و سود طرفین می باشد پس پر واضح است که اطمینان و اعتماد مشتریان خود را با حساسیت بالایی دنبال کرده و تامین می‌کنیم.

ما به عنوان مجری و شما به عنوان شریک کاری، همکاری حرفه ای و تجاری خواهیم داشت. در خصوص قیمت ها و تعرفه های تعیین شده،  سعی کرده ایم منافع شرکا را کاملاً تامین نموده تا از هر جهت بهترین گزینه برای همکاری در حوزه وب  برای شما باشیم.

شرکت های تبلیغاتی استان خوزستان می توانند به عنوان یک شریک کاری مطمئن حرفه ای و امانتدار با گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن پروژه های بزرگی را به نتیجه برسانند ما با توجه به فعالیت‌های علمی و مطالعاتی که داشته و داریم پتانسیل های فراوانی برای انجام پروژه های استانی منطقه ای و کشوری فراهم، و ظرفیت‌های بالقوه متعددی نیز داریم که در صورت نیاز از آن بهره خواهیم جست.

زمینه های همکاری با شرکت های تبلیغاتی اهواز

 • طراحی سایت اینترنتی
 • راه اندازی فروشگاه اینترنتی
 • انجام پروژه های سئو و بهینه سازی
 • ری دیزاین و گرافیک صفحات وب
 • ساخت انواع اپلیکیشن های موبایل
 • اصلاح و بهبود کدنویسی و سئو سایت های اینترنتی
 • انجام امور گرافیکی و طراحی وب
 • آموزش زبان های برنامه نویسی و سیستم های مدیریت محتوا
 • پشتیبانی از سامانه ها و سیستمهای مدیریت محتوا آنلاین و آفلاینت تحت وب
 • توسعه و بهبود کمپین های تبلیغاتی، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ
 • برگزاری کارکاه های آموزشی، ورک شات های تخصصی و دوره های علمی کاربردی
 • تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو و خدمات کپی رایتینگ تبلیغاتی

تاثیر شرکت های تبلیغاتی در توسعه فرهنگی انکار نشدنی است

دوستان عزیز و همکاران گرامی: فعالان فرهنگی و هنری اهواز  بالندگی و دستاوردهای عظیم این خطه دلاور پرور، در حوزه‌های هنری، فرهنگی و اجتماعی مرهون زحمات و خدمات حرفه ای و دلسوزانه مجموعه‌های فعال این استان است.

اگر امروز خوزستان به عنوان یک پایگاه اقتصادی فرهنگی و هنری، شاهد رویدادهای مختلف هنری و حرکت های عظیم اجتماعی است،  بدون شک بار اجرایی و فکری و اجرایی آن بر تارک اندیشه روشن  هنرمندان،  نویسندگان،  شاعران،  اساتید،  دانشگاهیان  و  اهالی قلم و  اندیشه این خطه روشن و روشنگر بوده است و  این افتخار جلوه شکوهمندی به  مجموعه‌های  تبلیغاتی، فرهنگی  و هنری شرکت ها و موسسات  تبلیغاتی، طراحان، برنامه نویسان  و  فعالان عرصه  علم و ادب و هنر و تبلیغات  این استان می بخشد.

ضمن ارج نهادن به تلاشها و خدمات ارزنده همه پیشکسوتان این عرصه، مایه بسی مباهات است که  گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن  که از  نیروهای  اصالتا بومی،  و  جمعی از برنامه نویسان و وبمستران باتجربه و  شاخص  وب فارسی تشکیل شده است؛ در کنار شما عزیزان  خدمات موثر و ثمربخشی به مردم خوزستان و کسب وکارها و فعالان و علاقمندان به حوزه وب و محتوا  ارائه کند؛ روی کمک ما حساب کنید ما شرایط ویژه ای برای همکاری با مجموعه های تبلیغاتی و فرهنگی-هنری خوزستان فراهم آورده ایم.

با سپاس

«گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن»

- نشانی (URL):
شنبه9:00 AM - 5:00 PM
یکشنبه9:00 AM - 5:00 PM
دوشنبه9:00 AM - 5:00 PM
سه شنبه9:00 AM - 5:00 PM
چهار شنبه9:00 AM - 5:00 PM
پنج شنبه9:00 AM - 5:00 PM
جمعه9:00 AM - 5:00 PM

ایران . خوزستان . اهواز . امانیه . مجتمع سیمرغ

User Rating: 4.9 ( 4 votes)
برچسب ها
نمایش بیشتر
شهر مجازی اهواز

تحریریه

توسعه دهنده وب، کارشناس هنری و متخصص تولید محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *