آموزش سئو؛ محتوا و کسب و کار

سیاست حفظ حریم خصوصی رسانه های خارجی سوم

به روز رسانی 7/3/18

ما می خواهیم از حریم خصوصی شما محافظت کنیم. به منظور کارکردن، وب سایت های ما و عملیات کسب و کار ممکن است اطلاعات مربوط به شما را جمع آوری کند. این شرایط توضیح می دهد که چگونه ممکن است این اتفاق بیفتد، چه ما با هر گونه اطلاعات بالقوه شخصی و چگونه شما می توانید در تماس بگیرید اگر شما هر گونه نگرانی.

چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم

Third Door Media هنگامی که شما برای هر یک از محتویات یا خدمات ارائه شده توسط مارک های ما، زمین بازاریابی، زمین موتور جستجو، MarTech امروز، کنفرانس MarTech، بازاریابی بازاریابی جستجو، انبار بازاریابی دیجیتال و حامیان ثالث ما ثبت نام می کنید اطلاعات خود را جمع آوری می کند. محتوا یا خدمات ما عبارتند از خبرنامه، محتوای حق بیمه، وب کم، ویدیو، مقاله سفید، تحقیق، کنفرانس ها و رویدادها

اطلاعات شخصی شناسایی شده جمع آوری شده است

اطلاعات شخصی ما که از آن درخواست می کنیم محدود به آنچه می توان در یک کارت ویزیت معمول یافت:

 • اسم شما
 • عنوان شغلی شما
 • نام کارفرمای شما / نام شرکت
 • ایمیل کاری شما
 • تلفن کار شما
 • آدرس کار شما

ما همچنین ممکن است از شما بخواهیم اطلاعات بیشتری در مورد نقش شغلی، شرکت یا صنعت ارائه دهید. برای افزایش و یا به روز رسانی اطلاعاتی که ارائه کرده اید، می توانیم آن را با اطلاعات حرفه ای و شرکت از منابع شخص ثالث ترکیب کنیم. اطلاعات شخصی که در این سند اشاره شده است، اطلاعاتی است که شما ارائه می دهید و همچنین اطلاعاتی که ممکن است از منابع شخص ثالث بدست آوریم، هر دو که ما معمولا به عنوان یک کاربر ثبت می کنیم. حتی اگر شما با ما ثبت نام نکنید، ما سایت ها اطلاعات خاصی را به صورت خودکار با استفاده از کوکی ها و فن آوری های مشابه، از جمله آدرس های IP، منطقه یا محل عمومی رایانه یا دستگاه دسترسی به اینترنت، نوع مرورگر، سیستم عامل، سابقه نمایش صفحه و سایر اطلاعات استفاده، جمع آوری و ذخیره اطلاعات خاصی می کنند. شما می توانید در مورد این موارد در کوکی ها و بخش های وب وب زیر بخوانید.

کوکی ها و وب بیکن ها

سومین رسانه داخلی، تبلیغ کنندگان و یا شرکای آنالیتیک ممکن است به رایانه خود یک کوکی یا بقیه اطلاعات را برای جمع آوری اطلاعات آماری استفاده کنند. کوکی شخصا شما را شناسایی نمی کند. این به سادگی یک راه برای دانستن اینکه یک مرورگر خاص برای بازدید از سایتهای ما استفاده شده است. چراغ وب شخصی شما را شناسایی نمی کند. این به سادگی یک راه برای ارسال اطلاعات به طور خودکار در مورد صفحات و محتویات مورد استفاده در یک ابزار تجزیه و تحلیل است. کوکی ها و چراغ های وب اجازه می دهد تا ما را در درک چیزهایی مانند اینکه آیا یک مرورگر خاص زمان زیادی را صرف در سایت های ما، بازدید از چند بار در ماه و دیگر انواع تجزیه و تحلیل اگر هرگز اطلاعات شخصی خود را به ما ارائه ندهید، بازدیدهای شما – با وجود استفاده از کوکیها یا وبکمهای وب – ناشناس هستند. ما شخص واقعی مرتبط با کوکی را نمی دانیم. این مانند داشتن کارت کتابخانه است اما هرگز نیازی به ارائه اسم، آدرس یا شماره تلفن خود برای بررسی کتاب ها نیست. کتاب ها توسط کسی مورد استفاده قرار می گیرند که از شماره کارت کتابخانه خاصی استفاده می کنند اما کسی که این شماره را دارد، شناخته شده نیست. اگر اطلاعات شخصی شخصی را ارائه می کنید، به طور بالقوه می توانیم آن را با کوکی شما پیوند دهیم، سپس بازدید ها را با وب سایت ها جمع آوری کنیم و درک کنیم چگونه شما شخصا در هنگام بازدید از وب سایت ما اقدام کردید. آگهی همچنین ممکن است کوکی ها و چراغ های وب را برای اطمینان یافتن از چندین بارها یک تبلیغ را دیده اید هیچ اطلاعات قابل شناسایی شخصی که به ما می دهد برای استفاده از کوکی ها و وب استفاده می شود، بنابراین آنها نمی توانند شخصا شما را با این اطلاعات در وب سایت های ما شناسایی کنند. مرورگرها می توانند برای پذیرش یا رد کردن کوکی ها یا اطلاع رسانی هنگام ارسال یک کوکی باشند. نرم افزار حفظ حریم خصوصی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای برانگیختن web beacons. با در نظر گرفتن هر یک از این اقدامات باید با سایت های ما مشکلی ایجاد نکنیم، اگر شما چنین انتخاب کنید. اگر مشکلی دارید، لطفا به ما اطلاع دهید.

آنچه ما با اطلاعات شخصی شما انجام می دهیم

Third Door Media دارای یک مشاغل تجاری قانونی است تا مشتریان، مخاطبان و مخاطبین خود را از آخرین محصولات، محتوا و خدمات ما مطلع سازد. ما اطلاعات شخصی و شخصی مشتری را پردازش می کنیم و از طریق بازاریابی مستقیم به عنوان بخشی از این مشروع مشارکت می کنیم. اطلاعات شخصی شما ارائه می شود ممکن است مورد استفاده قرار گیرد:

 • چیزی را که درخواست کرده اید، از قبیل خبرنامه ایمیل ارسال کنید
 • اطلاعاتی از رسانه های خارجی Third Do را که ما فکر می کنیم به آن علاقمند هستید ارسال کنید
 • اطلاعاتی را از طرف تبلیغ کنندگان ما بفرستید
 • تبلیغات هدفمند بر اساس منافع شما

ما اطلاعات خود را به صورت ایمن و ایمن نگه می داریم تا زمانی که لازم باشد یا براساس دستورالعمل های شما، و اطلاعاتی را که حداقل دو بار در هر دو سال نگه می داریم بررسی می کنیم.

وقتی و چگونه ما اطلاعات شخصی خود را با دیگران به اشتراک می گذاریم

رسانه های خارجی سوم ممکن است اطلاعات شخصی شما را برای ارائه محتوا و خدمات از سایت های ما، شرکت های وابسته و اشخاص ثالثی که ممکن است شما را مورد علاقه شما قرار دهند، به اشتراک بگذارند. از جمله مطالب و حوادث حمایت شده برای عملیات تجاری، و با مراحل قانونی معتبر.

 • ما ممکن است اطلاعات خود را با تبلیغ کنندگان، غرفه داران و حامیان مالی به اشتراک بگذاریم هنگامی که با اجازه دادن به محتوا یا خدمات ارائه شده توسط Third Door Media و حامیان ما با اجازه و موافقت با شرایط و قوانین حریم خصوصی ما موافقت می کنید. اگر شما یک عضو اتحادیه اروپا هستید، Media Third Door فقط اطلاعات شخصی خود را با تبلیغ کنندگان، غرفه داران و حامیان مالی با رضایت صریح خود به اشتراک می گذارد.
 • ما باید اطلاعات خود را به شرکت های دیگر ارائه دهیم تا خدماتی را که می خواهیم از ما به دست آوریم، مانند داشتن یک لیست ایمیل فرستاده شده و مدیریت ترجیحات ایمیل خود یا پردازش سفارش رویداد خود. در این موارد، اطلاعات فقط برای سرویس خاصی که از ما می خواهید استفاده می شود.
 • ما اطلاعات شما را به اشتراک می گذاریم زمانی که اجازه می دهید علامت شما در کنفرانس های ما از جمله بازاریابی بازاریابی و MarTech اسکن شود.

ما همچنین ممکن است اطلاعات را جمع آوری کرده و آن را برای تبلیغ کنندگان و سایر اشخاص ثالث برای اهداف بازاریابی، تبلیغاتی و دیگر موارد افشا کنیم. در این موارد، ما هیچ اطلاعات قابل شناسایی شخصی را به عنوان بخشی از این اطلاعات افشا نمی کنیم. استفاده از اطلاعات تماس شما توسط دیگران تحت شرایط و ضوابط سیاست حفظ حریم خصوصی آنها است.

نقل و انتقالات

ما ممکن است یک شرکت یا املاک بخریم یا فروش دهیم. اگر ما یک کسب و کار را به فروش می رسانیم، می توانیم بعضی یا همه اطلاعات خود را بعنوان بخشی از فروش منتقل کنیم تا شما همچنان به دریافت خدماتی که برای شما یا سایر اهداف تجاری ارائه می شود، ادامه دهید.

حقوق شما بر اساس اطلاعات شخصی شما

 • شما حق دارید در هر نقطه از بازاریابی مستقیم خود بیفزایید. شما می توانید با پیروی از لغو اشتراک در پایین هر ایمیل و یا با تماس با ما به طور مستقیم از ایمیل های ما لغو اشتراک کنید.
 • شما می توانید در هر زمان اطلاعات شخصی خود را در اختیار شما قرار داده و در عرض یک ماه پس از دریافت درخواست، این اطلاعات را ارائه دهید.
 • همچنین می توانید اطلاعات خود را درخواست کنید که حذف شود و ما ظرف یک ماه پس از دریافت درخواست خود پاسخ خواهیم داد.

تغییرات سیاست، سوالات و نظرات

ما در این صفحه تغییرات در این خطمشی را ارسال خواهیم کرد. درخواست برای اطلاعات بیشتر و سوالات در مورد این سیاست باید با استفاده از این فرم ایمیل فرستاده یا به دفاتر ما در رسانه های خارجی سوم، 279 Newtown TPKE، Redding، CT 06896 ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن