آموزش طراحی سایت

یادگیری توسعه وردپرس: دوره پایه

بنابراین شما می خواهید به یادگیری توسعه وردپرس

توسعه وردپرس یک مهارت بسیار مفیدی است، اما برای یادگیری نیز مفید است. مخصوصا اگر چیزها را به صورت جزئی به یاد بیاورید، در حالی که سعی در مقابله با موضوعات پیشرفته دارید، می توانید اشتباهات اصلی را ادامه دهید.

این دوره توسعه وردپرس رایگان طراحی شده است تا شما را با اصول نحوه وردپرس به عنوان یک سیستم فنی آشنا کند. از آنجایی که ما در ابتدا شروع میکنیم، این دوره توسعه وردپرس پایه و اساس درستی برای شماست تا سریعا توسعه وردپرس را بیاموزید.

شما همچنین باید بدانید که این دوره فقط یک پیش نمایش کوچک از راهنمای مهم ما در توسعه وردپرس، بالا و در حال اجرا است . اگر در مورد یادگیری جدی هستید، Up and Running بهترین برنامه ی توسعه وردپرس در دسترس است.

بهترین راه برای یادگیری توسعه وردپرس

بالا و در حال اجرا کامل ما “یادگیری توسعه وردپرس” دوره است. در حال حاضر در سومین نسخه به روز شده و گسترش یافته آن برای سال 2018، صدها مشتری خوشحال از توسعه سریع، هوشمند و کامل به وردپرس کمک می کنند.

در اینجا چیزی است که آنها باید بگویند:

“من فکر می کنم هر کسی که علاقه مند به یادگیری توسعه وردپرس نیاز به این دوره. تماشای فیلم مانند یک دسته از چراغ در حال تبدیل است. “-Jason، توسعه دهنده وردپرس

“دوره های دیگر من تقریبا همیشه توضیحات روشن برای اینکه چرا وردپرس کارها را به روش خاصی انجام می دهد یا چگونگی کار با هم کار نمی کند. بالا و در حال اجرا همه اینها است، و همه چیز به وضوح توضیح داده شده و در زبان آسان برای درک است. “-Caroline، WordPress freelancer

در حال حاضر، به موضوع اول در دست چه وردپرس به عنوان یک قطعه از فن آوری است؟

1. شروع در آغاز: چه وردپرس چیست

برای یادگیری توسعه وردپرس، باید بدانید که چه وردپرس چیست. “کارآفرینی” ما بهترین توضیحی است که ما برای چه وردپرس، به عنوان یک فن آوری، وجود دارد.

2. چگونگی برنامه ریزی در وردپرس: چهار زبان اصلی فنی وردپرس

گام بعدی در آموزش برنامهنویسی وردپرس شما این است که بدانید چه زبانهای برنامه نویسی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این مقاله بعدی چهار زبان مهم فنی در وردپرس-HTML، PHP، CSS و JavaScript را معرفی می کند و هر یک از آنها را مشخص می کند.

3. چگونه وردپرس به مرورگر وب خود می گوید: “سرور سمت” و “مشتری سمت” در وردپرس

یکی از عناصر کلیدی برای یادگیری سریع وردپرس، این است که بدانید که کدام بخش از فرایندهای وردپرس در رایانه کاربر (“سمت سرویس گیرنده”) زندگی می کنند و قسمت هایی که در وب سرور میزبانی وب (سرور- سمت”).

4. اصل هسته توسعه وردپرس: سیستم قلاب وردپرس

همانطور که شما در حال یادگیری توسعه وردپرس هستید، تقریبا بلافاصله خواهید فهمید که مبنای سیستم برنامه نویسی مبتنی بر رویداد وردپرس چیست: وردپرس قلابها، همچنین به عنوان اقدامات و فیلترها شناخته شده است. ما آنچه را که ما معتقدیم، روشن ترین راهنمای آن را برای این سیستم فنی حیاتی ارائه می دهیم.

خواندن بیشتر در Hooks: ما یک 5. منطقه موضوع اصلی کاربردی: توسعه تم وردپرس

خوب، شما می دانید چه وردپرس (یک وب سایت کارخانه)، شما می دانید که چه زبان شما نیاز دارید (بیشتر PHP)، شما درک می کنید که چه جایی (طرف مشتری و طرف سرور) زندگی می کند، و شما سیستم اصلی رویداد محور (قلاب ) که همه چیز را تیک می کند.

شما آماده ی گام بعدی در دوره وردپرس پایه ی ما هستید، که برای یادگیری مبانی توسعه تم وردپرس است.

این یک دوره کاملا شخصی است که شما را به مفاهیم کلیدی پایه و اساس تم وردپرس معرفی می کند: سلسله مراتب قالب، حلقه و functions.php .

بیشتر دوره های وردپرس توسعه

ما خوشحالیم که این دوره آموزشی رایگان وردپرس را ارائه می دهیم. در حال حاضر شما باید بسیار واضح تر از اصول توسعه وردپرس باشید.

اگر شما این را دوست دارید و واقعا میخواهید به طور کامل از توسعه وردپرس مطلع شوید، Up و Running بهترین برنامه وردپرس است که وجود دارد. وضوح واقعی وردپرس از 67 دلار شروع می شود.

بهترین راه برای یادگیری توسعه وردپرس

بالا و در حال اجرا کامل ما “یادگیری توسعه وردپرس” دوره است. در حال حاضر در سومین نسخه به روز شده و گسترش یافته آن برای سال 2018، صدها مشتری خوشحال از توسعه سریع، هوشمند و کامل به وردپرس کمک می کنند.

در اینجا چیزی است که آنها باید بگویند:

“به عنوان یک توسعه دهنده وردپرس جدید، من با چگونگی پیاده سازی پی اچ پی کامل و استفاده از قلاب ها و فیلتر ها با تم هایی که سفارشی کردم، تلاش کردم. هنگامی که دستانم را در بالا و در دست گرفتم، همه چیز به نظر می رسید “خیلی راحت” را کلیک کنید. این مرجع من برای توسعه وردپرس است و من به شدت آن را از نوآوران به توسعه دهندگان سطح متوسط ​​توصیه می کنم. “-JeriBeth، وردپرس توسعه دهنده

“شما بچه ها سنگ! من تعدادی از دوره های توسعه ی تم وردپرس را گرفته ام و دو کتاب روی آن خوانده ام. با یک لغزش، شما بهتر است، زیرا شما مراقب باشید که در سر مردم صحبت نکنید. “-جن، مترجم آزاد وردپرس

و البته، WPShout یک مجموعه عظیمی از منابع رایگان برای کمک به شما برای یادگیری توسعه وردپرس به عنوان عمیق ترین ممکن است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن