آموزش طراحی سایت

سازندگان صفحه وردپرس، بازبینی شده: Beaver Builder، Divi Builder، WPBakery Page Builder، Elementor

این مقاله چهار بزرگترین سازندگان صفحه وردپرس را بررسی می کند: WPBakery Page Builder، Divi Builder، Beaver Builder و Elementor.

این مقاله چهار بزرگترین پلاگین های صفحه ساز وردپرس را بررسی می کند: WPBakery Page Builder (قبلا Visual Composer)، Divi Builder، Beaver Builder و Elementor. سوال ساده است: امروز بهترین سازنده صفحه وردپرس در بازار چیست؟

اگر شما به سادگی می خواهید بهترین سازنده صفحه را بدانید و هیچ چیز دیگر، در اینجا این است:

توصیه ما بالا

بهترین وردپرس صفحه ساز

قابلیت اطمینان همه چیز در یک سازنده صفحه است و Beaver Builder از لحاظ فنی از گزینه های اصلی محسوب می شود.

وردپرس Page Builder جدول مقایسه

و اگر می خواهید جدول مقایسه ای از سازندگان بازبینی را مشاهده کنید، ما یک دستی داریم:

سازنده کاربر پسند ویژگی غنی؟ به خوبی ساخته شده؟ قابل اعتماد؟ به طور کلی
سازنده بیش از حد | بهترین سازنده صفحه وردپرس 4.5 4.2 5.0 4.8 4.7

4.4 4.9 4.3 4.3 4.4

سازنده دو | وردپرس بررسی سازنده صفحه 4.1 4.6 2.5 2.2 3.1

سازنده صفحه wpbakery | وردپرس بررسی سازنده صفحه 3.2 4.6 1.5 1.3 2.4

کلید جدول:

 • کاربر پسند آیا سازنده صفحه وردپرس هوشمند، متفکر، منطقی و سازگار در رابط کاربری خود است؟
 • ویژگی غنی؟ آیا این سازنده صفحه وردپرس با فراوانی از ویژگیهای مناسب (به خوبی طراحی شده، مفید، مناسب برای یک سازنده صفحه) مناسب است؟
 • به خوبی ساخته شده؟ آیا این سازنده صفحه وردپرس ساخته شده است به طوری که فکر، پایدار و مناسب به وردپرس به عنوان یک سیستم است؟ (به عنوان مثال: آیا آسان است در ترکیب با دیگر پلاگین ها استفاده کنید؟ اگر آن را خاموش کنید چه اتفاقی می افتد؟)
 • قابل اعتماد؟ آیا این سازنده صفحه وردپرس در سراسر سایت ها، دستگاه ها، مرورگرها و موارد استفاده همگام و بدون هیچ مشکلی برخوردار است؟
 • به طور کلی: نمره کامپوزیت که میانگین نمره های فردی است، با وزن “قابل اطمینان” دو برابر می شود.

با آن خلاصه های سریع تحت کمربندهای ما، بیایید با بررسی کامل روبرو شویم!

فهرست

مقدمه: خوب صفحه سازندگان وردپرس، در حال حاضر یک چیز است

قبل از حدود سه سال پیش، تمام پلاگین های صفحه ساز وردپرس خیلی بد بود که من از استفاده از آنها اجتناب کردم.

قبل از حدود سه سال پیش، تمام پلاگین های صفحه ساز وردپرس خیلی بد بود که من از استفاده از آنها اجتناب کردم. من این تعصب را برای مدتی انجام دادم، اما در نهایت نگاه دوم را دیدم و متوجه شدم که با این حال، هنگامی که من نوشتم که “سازندگان صفحه وردپرس خوب می شوند،” به طور خاص به معنای یک سازنده صفحه بود: Beaver Builder ، اولین سازنده ای که تا کنون پیدا کرده ام کمک و نه یک بار. من با هر دو سازنده Divi و WPBakery Page Builder (قبلا Composer Visual Composer) از طریق چندین مشتری که آنها را در سایت های خود نصب کرده بودم، کار می کردم و متوجه شدم که هر دو سازندگان به طور قابل اعتماد کارهای خوبی انجام دادند تقریبا غیر ممکن است.

بنابراین، حالا چطور است؟ آیا وردپرس یکی دیگر از بزرگترین، بهترین فروشندگان صفحه بهبود کیفیت؟ Beaver Builder چگونه امروز انجام می شود؟ با Elementor چطور است؟ کدام یک بهتر از سازنده صفحه وردپرس است و حتی ارزش استفاده از آن را دارد؟ بیایید در بررسی و مقایسه Beaver Builder، Elementor، Divi Builder و WPBakery Page Builder پیدا کنیم.

چرا شما می توانید بر روی سازندگان صفحه وردپرس اعتماد کنید

قبل از اینکه نورد بگیریم، معرفی شخصی سریع است، چرا باید به من اعتماد کرد و افشای کامل.

سلام! من فرد مایر هستم من درباره ی وردپرس تقریبا هر هفته برای پنج سال در اینجا در WPShout نوشتم. من همچنین یکی از بنیانگذاران وب بوتیک آژانس بدست آوردن تصویر دقیق از هر محصول پرداخت شده برای دیجیتال می تواند به سختی دشوار باشد، چرا که اغلب بررسی ها اغلب توسط شرکت های بزرگ پرداخت می شود. چهار محصول که در اینجا بررسی می کنیم بر اساس بزرگترین و مشهورترین سازندگان در وردپرس بررسی می شوند. هر چهار برنامه دارای وابستگی هستند، بنابراین پیوند به هر یک از این محصولات، از جمله مواردی که ما توصیه نمی کنیم، پیوندهای وابسته هستند. محتوا این مقاله به هیچ وجه با مقایسه مقایسه پرداخت وابسته (به عنوان من این را بنویسید، من هیچ نظری ندارم که کدام برنامه وابسته چه چیزی را می پردازد)، به عنوان ماده و دقت محتوای خود باید به وضوح نشان می دهد.

این صفحه مقایسه نسخه سازنده صفحه وردپرس توسط شخص ثالث توسط شخص دیگری ویرایش و ویرایش نشده است و محصول تجربه من به عنوان یک توسعه دهنده حرفه ای وردپرس است که هر دو با هر روز با وردپرس کار می کنند و می نویسند.

Beaver Builder vs. Elementor vs. Divi Builder vs. WPBakery Page Builder: کدامیک از بهترین وردپرس های صفحه

در اینجا خلاصه اجرایی هر یک از چهار بررسی ما است.

خلاصه خلاصه ای از سازنده Beaver

Beaver Builder بهترین سازنده صفحه وردپرس در بازار است. از چهار سازنده بررسی شده، این تنها یکی از دو (Elementor که دوم است) است که به جای مانع، یک کار توسعهدهنده وردپرس است.

من با مشتاقانه Beaver Builder را توصیه می کنم، و از ابزار آن در کار توسعه روزمره من استفاده می کنم. همچنان تاکید می کنیم تا چه اندازه توسعه وردپرس تا چه حد می تواند باشد، و من از شما می خواهم که آن را امتحان کنید:

سعی کنید Beaver Builder در حال حاضر

خلاصه خلاصه ای از Elementor

Elementor بسیار جاه طلب و به طور کلی با کیفیت بالا است. شاید مشکلی باشد که بیشتر از چهار افزونه سازنده وردپرس و تنها برخی از مسائل مربوط به UI و برخی از لبه ها در آن نگهداری می شود که از انتخاب من برای بهترین سازنده صفحه وردپرس است.

من پیشنهاد Elementor را برای هر کسی که می خواهد بسیاری از عناصر طرح بندی بسیار با کیفیت بالا و ویژگی های نوآورانه، و می تواند سازنده کمی سنگ سخت تر از تحریک کننده اما خیره کننده Beaver ساز تحمل:

سعی کنید Elementor در حال حاضر

خلاصه خلاصه ساز Divi

Divi Builder دارای برخی از نوآوری های UI پر جنب و جوش و کاملا خنک است، اما به دلیل اینکه هسته فنی آن تنگ است، در نهایت به جای کمک به آن راه می یابد .

من Divi Builder را توصیه نمی کنم، اما فکر نمی کنم استفاده از آن ضرورتا یک اشتباه عظیم باشد؛ شما می توانید از ویژگی های بسیار جالبی برخوردار شوید، اما کنترل مناسبی را از دست ندهید. اگر می خواهید آن را امتحان کنید، سپس:

اکنون Divi Builder را امتحان کنید

WPBakery صفحه ساز خلاصه خلاصه

WPBakery Page Builder یک قطار سوزاننده از ویژگی های مبهم شکسته، تصمیمات UI فوق العاده بی دقتی و هک های شگفت آور و شکننده است. این کار وظایف ساده را دشوار می کند. وظایف دشوار ناامید کننده؛ و توسعه خوب و وفادار وردپرس یک امکان نامفهوم است. از شما خواهش می کنم که از آنجا باقی بمانید و امیدوار باشید که به همه کسانی که دیدید را برای همین کار بفرستید.

من جدی هستم، این کار را نکن، اما:

اکنون WPBakery Page Builder را امتحان کنید

روش شناسی: نحوه بررسی سازندگان

به جای نگاه کردن به قیمت سازندگان، سرعت بارگذاری صفحات (که به عبارت دیگر، این مقاله می پرسد: چگونه این سازندگان صفحه واقعا استفاده می کنند ؟

وظیفه اصلی: صفحه اصلی فرود زندگی واقعی را کپی کنید

برای من، بهترین تست یک پلاگین سازنده صفحه وردپرس این است که آیا می توان آن را به طور موثر ایجاد طرح های صفحه اصلی زندگی، به ویژه برای صفحه های وب و صفحات فرود، بخش های بیشتر فشرده ترین بسیاری از سایت های وردپرس.

برای وظیفه اصلی این بازبینی، من یک صفحه اصلی / صفحه اصلی را برای کپی انتخاب کردم: صفحه فرود نسبتا ساده و مرکزی

برای دیدن فقط در توانایی های پلاگین های سازنده صفحه خود، و نه در نحوه ارتباط آنها با مشخصات هر موضوع خاص، صفحه اصلی من در یک سایت آزمایشی اجرا شد نسخه ای از پاک، به طور پیش فرض، بدون سفارشی سازی وردپرس تم اصلی هیچ چیزی غیر معمول در صفحه اصلی کاشی وجود ندارد، اما عناصر طرح بندی صفحه استاندارد builder-y وجود دارد: یک نوار لغزنده کامل عرض، محتوای متن جعبه ای، جای گذاری ویدیو و غیره. ساختن در جهت اجرای این الگو، “پروژه” عمومی است که من هر سازنده صفحه را برای آن کار می کنم.

تنها ویراستاران جلویی

ما فقط از اجزای جلویی هر سازنده استفاده می کنیم، زیرا این یک تجربه بسیار جالب است: WYSIWYG در مقایسه با هیچ چیزی از نوع. داشتن تجربه خوبی در زمینه ویرایش جلویی، این چیزی است که «سازنده صفحه وردپرس خوب» در سال 2018 است. (در بحث ما در مورد جایی که گوتنبرگ در این فهرست برای بیشتر در مورد موضوع مناسب است را ببینید).

نسخه های پلاگین مورد استفاده

ما این بازبینی را بر اساس نسخه تجاری در دسترس هر پلاگین قرار دادیم که در آن انتشار یافت شد:

 • Beaver Builder Standard 2.0.6.4
 • Elementor 2.0.8، Elementor Pro 2.0.3
 • Divi Builder 2.0.68
 • WPBakery Page Builder 5.4.7

ما این بررسی را به روز می کنیم چون تغییرات بزرگی رخ داده است، اما چیزی که ما از طریق بررسی خود آموخته ایم این است که بیشتر کیفیت کلی سازندگان در طول زمان نسبتا پایدار است، چرا که هر دو گزینه های فنی اصلی و استراتژیک، فلسفی و پایه های بازاریابی نسبتا ثابت هستند.

بنابراین می توانم بگویم بیش از حد درباره تغییرات نسخه در این بررسی نگران نباشید، مگر اینکه شما از تغییرات واقعا زلزله به یک سازنده دیگر آگاه شوید یا بعد از اکتبر 2020 آن را بخوانید و من نیاورده ام بازگشت به آن و تغییر آن تاریخ به یک جدید است.

وظایف اضافی

فرم های جاذبه قراردادن

من می خواستم تست کنیم چگونه هر سازنده صفحه با یک افزونه شخص ثالث به خوبی پشتیبانی شده و به درستی کار کرد. من از هر سازنده برای اضافه کردن فرم فرم گرادیان به صفحه فرود، از طریق روش های سازنده خود و یا استفاده از یک کد کوتاه استفاده کردم. سوال اصلی این است که چگونه آن را به طور پیش فرض به هیچ صفحه سازنده نگاه می کند:

فرم گرامر جاسازی سازندگان صفحه وردپرس

محدود کردن محتوا Pro not_logged_in کوتاه

به عنوان یک تحسین از سوال این است: آیا سازنده صفحه می تواند عناصر جداگانه را در داخل و به همین ترتیب برچسب های کوتاه [not_logged_in] و [/not_logged_in] ؟ سازندگان اغلب با این کار با این کار مبارزه می کنند، اگر خودشان از کد کوتاه برای طرح بندی استفاده می کنند – که کمی از هشدار اسپویلر است اگر می دانید چگونه Divi Builder یا WPBakery Page Build محتوای پست خود را علامت گذاری می کنند.

فیلترهای the_content

همچنین بعد از پیپین، من می خواستم تست کنم که آیا هر سازنده یک the_content به درستی ترکیب می کند. من یک پلاگین بسیار ساده برای فیلتر کردن متن “String مشکل” نوشتم تا به جای بازگرداندن “String فیلتر شده” و آزمایش کنید که آیا فیلتر در هر سازنده صفحه منتشر شده است.

Screen-Capture GIFs، Screen-Capture GIFs در همه جا

برای این مقاله، مهم این است که قادر به نشان دادن ، نه بگویید، ویژگی های رابط کاربری مختلف و اشکالاتی که در این سازندگان صفحه پیدا کردم.

فیلم های ویدیویی 90 دقیقه یوتیوب “نقد سازنده” به احتمال زیاد غیر قابل تشخیص بودند، بنابراین من برای لحظات جالب برای هر چهار سازنده به GIF های ضبط شده روی صفحه نمایش خیره شده ام. هنگام بازدید از این صفحات، آنها را در چهار بررسی فردی مشاهده خواهید کرد. من بارها آنها را بارگذاری کرده ام، پس از اینکه روی آنها کلیک کرده یا روی آنها کلیک کنید، این کار باعث اطمینان از این که صفحات دستگاه شما را مجبور به بارگیری 50 مگابایتی از داده ها نکنند.

اگر بتوانید این GIF را بازی کنید، بایستی بقیه را بسنجید:

carl sagan mind blown gif

من امیدوارم این رویکرد به شما دقیقا همان چیزی را که من در مورد آن صحبت می کنم ببینم، زمانی که یک جنبه از سازنده را ستایش یا انتقاد می کنم.

بیایید بررسی کنیم

نقد ساز Divi: “زیبا” در اماکن، اما از دست رفته اصول

Divi Builder به طور قابل توجهی بهتر از انتظار من است، اما تمرکز معمول Elements Themes بر روی سبک بیش از ماده است.

من تجربه های بدی در وب سایت های مشتری داشتم که از Divi استفاده می کنند، موضوعی است که خانه بومی Divi Builder است. من همچنین بسیاری از تجربه های بد را با همه چیز که تا به حال توسط تم های زیبا ساخته شده است. من در سراسر هیئت مدیره می بینم که محصولات آن واقعا شفاف و جذاب هستند تا زمانی که شما سعی می کنید از آنها استفاده کنید، مانند یک پوسته ورزشی اتومبیل رنگ آمیزی روشن که معلوم است بدون درها (شما از طریق پنجره بالا می آیند)، هیچ کرسی در محل) و یک موتور الکتریکی است که فقط بر روی یک سیم بکسل کار می کند.

به طور کلی، Divi Builder به طور قابل توجهی بهتر از انتظار من است، اما با تمرکز لیزر Elegant Themes بر روی سبک و درک مصرف کننده نسبت به ماده هنوز تمیز است. اگر من کج خلقی کنم، می توانم تقریبا با استفاده از Divi Builder خودم را برای برخی از ویژگی های واقعا جالب آن ببینم، اما بعد به جزئیات نگاه می کنم و از این سوال خارج نیستم.

بیایید این جزئیات را بررسی کنیم:

WPBakery Page Builder Review: این همه اشتباه است

من با WPBakery Page Builder (که قبلا Composer Visual Composer نامیده شد) در سایتهای متعدد مشتری کار کرده ام و من هرگز از این تجربه متنفر نیستم. در این بررسی، من قطعا یک ابرو قبل از انحراف داشتم.

من می دانستم که این امکان وجود دارد که نرم افزار اساسی در واقع مناسب و معقول باشد اما افرادی که نمی خواهند به یک توسعه دهنده پرداخت کنند تا زمانی که همه چیز خودشان را نابود نکرده اند، ، بازار هدف WPBakery. بنابراین من کنجکاو بودم به جزئیات افزونه، به تنهایی و با چشمهای تازه، به پلاگین صفحه ساز خود نگاه کنم.

WPBakery صفحه ساز یا بد طراحی شده و یا شکسته تقریبا در هر سطح قابل تصور است.

Welp، من این مشکل را درک می کنم. WPBakery صفحه ساز بد طراحی شده، شکسته، و یا هر دو تقریبا در هر سطح قابل تصور است. همانطور که بررسی زیر را می خوانید، لطفا توجه داشته باشید که جزئیاتی که من منتظر انتقاد هستم، نمونه های بیشتری برای انتقال یک محیط کلی که در آن هیچ چیز به درستی کار نمی کند، به جای یک لیست مشخص از شکایات خاص در مورد یک قطعه کلی نرم افزار مناسب است.

Beaver Builder Review: بهترین وردپرس صفحه ساز

Beaver Builder اولین پلاگین سازنده صفحه وردپرس بود که من به طور سعی کردم به جای اینکه مجبور به استفاده از آن در یک پروژه مشتری شود. اولین استفاده من از آن در اواسط سال 2017 بود و من آن را دوست داشتم. این تجربه را در همانطور که می بینید، چیزی که تغییر نکرده است این است که Beaver Builder، به تنهایی در میان پلاگین های سازنده صفحه وردپرس، من تلاش کرده ام، واقعا کار می کند: شما می توانید از آن برای موارد استفاده کنید و موارد درست انجام شود. این به این معناست که به طور کلی جشن گرفته می شود که من به بررسی کامل عملکرد Beaver Builder در آزمون ما اشاره خواهیم کرد.

بررسی Elementor: بسیار بیرحمانه، کمی حشره دار، به طور کلی بسیار خوب است

نگاهی نزدیک به Elementor را ببینید و یک سازنده صفحه بسیار بلند پروازانه و بسیار با کیفیت خواهید یافت.

من Elementor را یک یا دوبار در پروژه های گذشته سعی کرده ام و به هیچ وجه “گیر کرده” نیستم. همیشه احساس می کردم فقط کمی بدبینانه از Beaver Builder هستم و همیشه در رابط کاربری احساس خستگی می کردم.

به نظر می رسد، این مسائل بدون تغییر باقی می مانند. اما من واقعا خوشحالم که غرق در عمق من را به Elementor گرفتم: گذشته از این تحریکات فوری، یک سازنده صفحات وردپرس بسیار جاه طلبانه و عالی است. این ممکن است به اندازه کافی خوب (به طور خاص، به اندازه کافی به اندازه کافی هوش مصنوعی و بدون اشکال) به اندازه کافی خوب نیست، تا عنوان “بهترین وردپرس صفحه ساز” را از Beaver Builder بیرون بیاورد، اما بسیار زیاد است که تنها Elementor می کند، واقعا واقعا واقعا می خواهم ، و من با خوشحالی پلاگین را توصیه می کنم. بسیاری از جزئیات در بررسی کامل ما در زیر.

افکار اضافی

توضیح مختصری از نتایج

این بررسی تایید کرد که نسبتا کمی از نظر کیفیت بین سه برجسته ترین سازندگان صفحه در وردپرس تغییر کرده است که قبلا به طور گسترده استفاده شده است. از این سه، بیش از حد ساز است هنوز هم تنها کسی است که من تا کنون استفاده و، در واقع، استفاده، تقریبا بر روی هر پروژه وردپرس من در کار است.

بزرگترین مزیت Beaver Builder و Elementor بیش از Divi Builder و WPBakery Page Builder به سادگی این نیست که آنها به کار دقیق و دقیق که توسعه دهنده نیاز دارند انجام دهد.

بزرگترین مزیت Beaver Builder و Elementor بیش از Divi Builder و WPBakery Page Builder صرفا این نیست که آنها به کار دقیق و دقیق که یک برنامهنویس نیاز دارد برای انجام یک سایت در واقع نمایش داده و به درستی کار کند، نیست. به طور پیش فرض، یک سازنده صفحه فقط یک قسمت از نرم افزار شخص ثالث بد در راه توسعه دهندگان وردپرس است، اما Beaver Builder و Elementor در واقع کمک، نه یک مانع.

دو پلاگین دیگر نمیتوانند همین را بگویند. اگر چه Divi Builder دارای برخی از نقاط قوت واقعی (WPBakery Page Builder صادقانه نمی کند)، هر دو هنوز هم، اساسا، در راه است.

راه های مختلفی که هر دو سازنده Divi و WPBakery Page Builder مانع توانایی توسعه دهندگان در کار می شوند، دلایل کلیدی است که من هرگز از یک سازنده صفحه خودم استفاده نمی کنم. آنها عبارتند از:

 • مقادیر زیادی CSS را به صفحه اضافه کنید.
 • پنهان کردن عناصر طرح واقعی (حاشیه، پرده، حداکثر عرض) به نفع ایده های انتزاعی مانند “Buffers” و “Stretch” است که ممکن است به افراد غیر فنی علاقمند باشد، اما دقت کار را غیرممکن می کند.
 • تصمیم گیری های مهم طرح بندی هاردکدینگ را به ماژول های خود، مانند تعداد ستون ها در یک گالری عکس.
 • ایجاد اشکالات جدی برای زمانبندی برنامهنویس برای رفع خطاها، از قبیل معرفی خطاهای طرح در سایت زنده که در نمای سازنده ناپدید می شوند یا موجب ایجاد صفحات برای ایجاد نوارهای پیمایش افقی می شود.
 • محتوای صفحه ای شکننده، حشره دار و همیشه برای ساختن صفحات خود با قرار دادن آن در چندین کد کوتاه توزیع شده مرتبط می شود.

هر Divi Builder و WPBakery Page Build هر یک از این مشکلات را مرتکب می شوند. Beaver Builder، در مقابل – و لطفا این را به عنوان معجزه آن را درک کنید، زیرا سازندگان صفحه برای نوشتن سخت است، هیچ یک از آنها جرم نیست، و در عوض در واقع یک کمک به یک توسعه دهنده وردپرس جدی است که نیاز به یک قدرت قوی و قدرتمند برای ایجاد طرح بندی Elementor تا به حال کمی شکننده تر است، اما به اندازه کافی برای فشار دادن آن به قلمرو “غیر قابل استفاده” نیست، و ویژگی های قدرتمندی آن، مسلما ارزشمند است.

Beaver Builder مشتاق بله است . Elementor خوش شانسی مطمئن است! DIVI Builder یک متفکر، هیچ انعکاسی است. WPBakery صفحه ساز NOPE از طریق یک گوشی می باشد.

اما این بدان معنا نیست که سازندگان Divi Builder و WPBakery Page Builder برابرند. Divi Builder در مورد آنچه در آن خوب است خوب است: جذاب به افراد غیر فنی در حالی که از بین بردن آشفتگی فنی زیر فرش. WPBakery Page Builder در همه چیز به طور دقیق بد است، مگر به ظاهر، در ساختن فروش. Beaver Builder مشتاق بله : این بهترین سازنده صفحه در وردپرس است. Elementor خوش شانسی مطمئن است! DIVI Builder یک متفکر، هیچ انعکاسی است. WPBakery صفحه ساز NOPE از طریق یک گوشی می باشد.

چه چیزهایی درباره سازندگان دیگر؟

بیشتر سازندگان صفحه کوچکتر وردپرس همه مشکلات را که ما در این سازندگان شناسایی کرده ایم و بسیاری دیگر.

یک تن از پلاگین های صفحه ساز وردپرس وجود دارد، اما صحبت از تجربه: اگر شما از آنها شنیده نمی شود، آنها بعید است بسیار خوب است. سازندگان صفحه وردپرس، مانند تولیدکنندگان هواپیما، تمایل دارند که از مقیاس اقتصادی بهره مند شوند و از زمان برای اصلاح خود در بازار. به همین دلیل است که بعید است یک بوستر گاراژ وجود داشته باشد که در آن جا کشف شود، بیشتر سازندگان صفحه کوچک وردپرس همه مشکلات را که در این سازندگان شناسایی کرده ایم و بسیاری دیگر.

پس از گفتن، من می خواهم اشاره دو سازنده دیگر که ارزش بررسی آن را داشته باشند و من در نهایت می خواهم در این مقاله کار کنم:

 1. Site Origin Page Builder ، که من چند بار به بررسی انتشار اولیه این مقاله تشویق شدم. این در لیست کارهای من است
 2. Offsprout ، که خود را به عنوان “اولین سازنده کشیدن و رها کردن وردپرس برای آژانس های طراحی و مترجمان آزاد” معرفی می کند. این سام بوردی، یک معمار وردپرس بسیار پرشور است که در WordCamp ایالات متحده ملاقات کردم و چشم انداز و رویکردم را واقعا تحسین می کنم. نسخه حرفه ای آن فقط راه اندازی شده است، و من می خواهم بسیار به بررسی و بررسی آن را به زودی. در عین حال، از شما می خواهم نگاهی بیندازید – دوست دارم نظرات شما را در مورد آن بشنوم و همچنین می دانم که سام نیز هست.

درباره گوتنبرگ چه خبر است؟

صبر کنید، چرا ما هنوز در مورد پلاگین سازنده صفحه وردپرس صحبت می کنیم؟ آیا در یک کلمه، نه

نسخه سوم توسعه یافته وردپرس آموزش ما

گوتنبرگ به هیچ وجه به ساختار طرح نمیرسد همان معنایی که هر یک از افزونههای مورد بررسی ما را داشته باشد.

گوتنبرگ به هیچ وجه به ساختار طرح نمیرسد همان معنایی که هر یک از افزونههای مورد بررسی ما را داشته باشد. این چیزی نیست که هنوز برای پلاگین سازنده وردپرس مطابقت داشته باشد: Gutenberg حتی نمیتواند با استفاده از هر پلاگین بررسی شده، طرحهایی را که با استفاده از WPBakery Page Builder ایجاد کرده است، جمعآوری کند.

Gutenberg در حال حاضر به عنوان یک سازنده طرح چطور است؟ خوب، گوتنبرگ دارای ستون هایی است، اما آنها کاملا ابتدایی هستند و هیچ راهی برای سبک کردن آنها وجود ندارد. در حال حاضر هیچ مفهومی از عنصر layout “Rows” وجود ندارد که در هر پلاگین سازنده بزرگ طرح مهم است و مفید است. گوتنبرگ نیز در انتهای جلوی آن قرار ندارد و در اجرای رسمی آن وجود نخواهد داشت؛ به این معنی که شما صفحات وب سایت خود را در محیط wp-admin ایجاد می کنید که در انتهای روز خیلی شبیه به آنها نیست .

بنابراین برای وظایف طرح فشرده، گوتنبرگ یک صفحه رقیب سازنده نیست در حال حاضر، و آن را نمی خواهد در آینده نزدیک می شود، اگر چه آن قطعا انجام بسیاری از امکان بلند مدت برای اخلال در پویایی در فضای وردپرس صفحه ساز ( و در کل وردپرس). برای جزئیات بیشتر، از شما خواسته می شود خواندن TL؛ دکتر: دریافت سازنده Beaver در حال حاضر

اگر شما در بازار برای یک صفحه ساز وردپرس قرار دارید، انتخاب عالی من و رأی روشن من برای «بهترین وردپرس Page Builder 2018»، قطعا Beaver Builder است. اگر این همه از این 12000 کلمه و 50 GIF استفاده کنید، این کافی است.

بهترین وردپرس صفحه ساز

قابلیت اطمینان همه چیز در یک سازنده صفحه است و Beaver Builder از لحاظ فنی از گزینه های اصلی محسوب می شود.

من همچنین می توانم از Elementor به راحتی پیشنهاد کنم:

سعی کنید Elementor در حال حاضر

چه تجربه ای با سازندگان صفحات وردپرس داشته اید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا