آموزش طراحی سایت

تبدیل شدن به یک توسعهدهنده وردپرس Freelance: چگونگی شغلی از آن

این مقاله اهداف کلیدی را که نیاز به وضوح در کار به عنوان یک توسعهدهنده وردپرس آزاد دارد، تشریح می کند.

من بسیاری از مردم را به من می گویم که آنها می خواهند در توسعه وردپرس شروع به کار کنند – اغلب به عنوان یک توسعه دهنده وردپرس آزاد – اما آنها نمی دانند که چگونه. هرچه بیشتر در مورد آن فکر کنم، بیشتر این موضوع را حس می کند: توسعه وردپرس یک موضوع عظیم است و یکی دیگر از فن آوری وردپرس (و همچنین بسیار گیج کننده) است.

در این مقاله، من موضوعات اصلی در توسعه وردپرس را لیست کرده ام و آن را شرح می دهم، که من نیاز دارم تا خودم را به عنوان یک توسعهدهنده وردپرس آزاد و آزاد کار کنم. آنها به سه دسته تقسیم می شوند:

 1. استراتژیک: آنچه شما باید در مورد زمینه و در مورد زندگی خود بدانید، برای اینکه کار خود را به عنوان یک توسعهدهنده وردپرس آزادانه موفقیت کنید.
 2. عملی: آجیل و پیچ و مهره از لحاظ تجهیزات و خدمات شما باید در واقع باز کردن فروشگاه.
 3. فنی: موضوعات فن آوری شما باید درک کنید تا بتوانید به خوبی برای مشتریان وردپرس ارائه کنید.

در زیر، من تا آنجا که من می توانستم از شما در هر رده شروع کنم. اینها سوالاتی هستند که شما برای پاسخ به آن نیاز دارید یا حداقل برای عمیق فکر کنید. برای کار خود به عنوان یک توسعهدهنده وردپرس آزاد به عنوان یک موفقیت.

جدی در مورد آموزش وردپرس توسعه؟

بالا و در حال اجرا کامل ما “یادگیری توسعه وردپرس” دوره است. در حال حاضر در سومین نسخه به روز شده و گسترش یافته آن برای سال 2018، صدها مشتری خوشحال از توسعه سریع، هوشمند و کامل به وردپرس کمک می کنند.

شما شاهد بوده اید که ما در مورد آن صحبت می کنیم و می توانیم به شما در توسعه وردپرس کمک کنیم. اما، در اینجا یکی از مشتریان ما – که اکنون یک توسعه دهنده وردپرس تمام وقت است – به شما در مورد این درس می گوید:

من فکر می کنم هر کسی که علاقه مند به یادگیری توسعه وردپرس نیاز به این دوره.

قبل از خرید و راه اندازی، من خودم برخی از کد وردپرس را آموخته بود، اما فاقد مسیر. تماشای فیلم های دوره ای مانند یک دسته از چراغ های روشن بود .

من از آشکارا با نحوه کار کردن تم ها، کارکردها و وردپرس آشنا شدم. همه چیز خیلی واضح تر شد

من خیلی خوشحالم این کورس را برای هر کسی که مایل به گوش دادن است توصیه می کند. ”

– جیسون روبی، توسعه دهنده وردپرس

گام بعدی را در سفر توسعه وردپرس خود ببرید!

یک چیز ارزشمند است: بخش “استراتژیک” با فوریتورهای وردپرس نوشته شده است: توسعه دهندگان مانند خودم که بر روی کار مشتری متمرکز هستند و کسانی که خود کار می کنند یا بخشی از سازمان های بسیار کوچک هستند. این دسته بندی گسترده ای از توسعه دهندگان حرفه ای وردپرس است.

البته وظایف دیگر در توسعه وردپرس علاوه بر آزاد سازی وجود دارد! شما می توانید برای یک سازمان بزرگ کار کنید، می توانید پلاگین های حق بیمه را به فروش برسانید، می توانید در پشتیبانی فنی برای یک شرکت میزبانی و غیره کار کنید. دانستن بسیار کمی در مورد این مشاغل، من می گویم بخش فنی “این مقاله قطعا به شما مربوط خواهد شد مهم نیست که چه کار در توسعه وردپرس شما انتخاب کنید، و بخش” عملی “تا حدودی مربوط است، اما” استراتژیک “بخش در هوا است.

تبدیل شدن به یک برنامه نویس رایگان WordPress: ملاحظات استراتژیک هسته ای

ایجاد انگیزه های روشن و انتظارات

انگیزه های شما و انتظارات در مورد کار به عنوان یک فرد آزاد، توسعه دهنده وردپرس باید روشن و واقع بینانه باشد.

مانند هر چیز دیگری، کار در وردپرس دارای مزایا و معایب آن، پیشرفت و فراز و نشیب است. انگیزه های شما و انتظارات در مورد کار کردن به عنوان یک توسعه دهنده وردپرس باید واضح و واضح باشد. من شروع میکنم به شما گفتم که این کار برای من چه بوده است.

چیزهایی که من در مورد انجام حرفه ای توسعه وردپرس دوست دارم:

 • انعطاف پذیری کل کسب و کار من متناسب با یک کوله پشتی، با مقدار زیادی از اتاق برای لباس. از این جهت، وقتی می خواستم اینجا حرکت کنم، می توانستم همسر خود را به نیواورلئان برسانم و می توانم برای مدت طولانی چهار یا پنج بار در سال به خانه های پدر و مادرم در هاوایی می روم، در کسب و کار من و از آنجا که من رئیس خودم هستم، می توانم تعطیلات و سفرهای زیادی را صرف کنم چون درآمد شخصی ام را تحمل می کنم.
 • احساس تسلط من حرفه ای از وردپرس را از سال 2012 به طور حرفه ای انجام می دهم، و در حال حاضر خیلی کار خوبی دارم. هنگامی که مردم برای کمک به هر موضوع فنی با وردپرس دست به گریبان هستند، معمولا می توانید این کار را خیلی سریع تر از انتظارات خود انجام دهید، یا به آنها توصیه های برجسته ای برای حرکت در پیش رو بدهید. این بسیار لذت بخش است، به ویژه هنگامی که شما یک کسب و کار WooCommerce 100K را بازسازی کنید که یک توسعه دهنده بی کفایت قبلی کاملا از بین رفته است یا به طور گسترده ای به روز رسانی و بهبود حضور وبسایت سازمان ای که واقعا به آن توجه دارید کمک می کند. توسعه وردپرس یک تجارت واقعی است، و داشتن خوب در آن یک احساس عالی است.
 • می تواند سرگرم کننده باشد توسعه وردپرس رایگان است بسیاری از مردم مدیریت، بسیاری از مشکلات نور به متوسط ​​حل مسئله، بسیاری از Googling و بسیاری از استفاده از خلاقیت خود را. هنگامی که شما تجربه می کنید، بخش توسعه آن (در مقابل طرف مدیریت مشتری) کاملا شبیه به صرف وقت روز سودوکوس و ساخت مدل های هواپیما است. چنین کاری بد نیست
 • سودمندی عمومی تقریبا همه، نیاز دارند، یا می خواهند وب سایت برای چیزی یا دیگر، و بیشتر از زمان وردپرس انتخاب مناسب است (نگاه کنید به زیر). بنابراین توانایی های شما در توسعه وردپرس بسیار با سادگی با هر پروژه دیگری که ممکن است در آن دخالت داشته باشید متناسب باشد.

چیزهایی که من دوست دارم در مورد انجام وردپرس حرفه ای توسعه:

 • شما ممکن است بخورید وقتی که من در پایان ماه پرداخت می کنم، این کار به خاطر کارهایی است که من در طی آن ماه انجام دادم – افرادی که به مشتریان تبدیل می شوند. اگر روش های نسل سرب خود را خشک کنید، یا اگر به صورت تصادفی ماه بدی داشته باشید، ممکن است پول خوبی نداشته باشید. به عبارت دیگر، به جز آنچه که خودتان را ارائه می دهید، امنیت شغلی ندارید.
 • شما در تماس هستید نوعی از آن دوست نداشتن زمانی که تلفن زنگ میزند یا ایمیل من صادقانه دریافت می کند، زیرا خیلی وقت است که یک مشتری با مشکل ترسناک (و یا ترسناک) که نیاز به تعمیر دارند. مردم بر من حساب می کنند راه هایی برای مدیریت انتظارات به طور مناسب وجود دارد، اما استرس های زیر را که مسئول کمک به رفع هر گونه مساله ای است که ممکن است در ده ها سایت ایجاد شود، برطرف نمی کند. خدا را شکر که من در کارم خوب هستم از تجربه، داشتن افرادی که در این روش به شما حساب می کنند، می تواند کاملا بی رحمانه باشد، اگر شما نمی دانید چه کاری انجام می دهید.
 • بودجه مذاکره سخت با مشتریان است. برخی از توسعه دهندگان ممکن است این مشکل را نداشته باشند، اما راه کسب و کار من نسبتا کوچک و غیر رسمی است – بسیار متفاوت از یک سازمان بزرگ که پروژه های چند ساله 100 دلاری + دارد و تمایل دارد که مالکان کسب و کار کوچک را جذب کنند، افرادی هستند که دوستشان دارند کار با هر حال در این زمینه، بودجه محدود است، و نیاز مداوم برای شفافیت وجود دارد. این به ویژه از بین بردن مشکلات فنی برای پروژه هایی است که به اعتقاد من مشکالت استراتژیک دارم که قادر به کمک به صاحبان سایت نیستم (معمولا آنها منبع این مشکلات هستند)، از آنجایی که ممکن است احساس کمک کردن به مردم را به خرج کردن پول احمقانه .
 • وحشت. اکثر مشتریان من را در ابتدای سفر وب خود پیدا نمی کنند؛ آنها مرا در وسط پیدا می کنند و توسط چند متخصص نیمه صالح که نمی دانند چگونه ارتباط برقرار کنند نا امید شده اند. سایتهای آنها چندین انتخاب فنی بدنی دارند. از آنچه من می بینم، بسیاری از سایت های وردپرس یک تجربه بد برای کاربران نهایی خود هستند ؛ زیرا تعداد کمی از توسعه دهندگان وردپرس در واقع واجد شرایط هستند و بدترین قسمت های اکوسیستم وردپرس نیز به بهترین وجه عرضه شده اند و این یک چیز بسیار وحشتناک است حتی اگر بخشی از راه حل است، روز و روز را در نظر بگیرید.

این فقط من هستم نکته این است: شما باید درک کنید که چه اتفاقی افتاده و چرا . با افراد دیگر صحبت کنید که انجام چه کاری را می خواهند انجام دهید و مطمئن شوید که مناسب است. در این مورد، شما می توانید تعداد زیادی از آنها را در meetup محلی وردپرس خود را پیدا کنید، و ارائه به آنها ناهار خرید. اکثر آنها شما را بر روی آن می اندازند و بعضی از آنها حتی ممکن است به ناهار نیاز داشته باشند.

من نیز به شدت توصیه می کنم خواندن Freelancing وردپرس ممکن است برای شما باشد اگر …

به عنوان یک نکته نهایی در این موضوع، اگر یک یا هر دو عبارت زیر را درست انجام شود، من به طور رایگان توسعه وردپرس را توصیه نمی کنم.

 • شما مهارت های فنی قوی و حل مشکل را ندارید. این بدان معنی است که این درست نیست که شما به طور کلی می توانید از شکل مباحث فنی پیچیده (مانند “فرار از زندان تلفن من”)، بدون خوب دستورالعمل A-به-Z، توسط در Google و سرهم بند.
 • شما به شدت توسط خدمات مشتری متوقف می شوید. این بدان معنی است که شما نمی خواهید با مردم مقابله کنید، نمی دانید که آنها چه می خواهند، شما از اینکه آنها را مورد آزار و اذیت قرار می دهید، متنفر نیستید، به راحتی می توانید از استدلال ها استفاده کنید و غیره.

اگر در یکی از این زمینه ها ضعیف هستید و شما یک شریک دارید که قوی است، این نیز درست است – اما اگر شما فقط در تلاش برای ایجاد یک تجارت آزاد در آن پایه، آن را به مشکل است.

زمان بندی شخصی و زمان تعهد شما

توسعه وردپرس چگونه و در چه شرایطی به زندگی شما بستگی دارد؟

وضعیت زندگی شما در حال حاضر – از لحاظ زمان آزاد و تصویر مالی شما چیست – و جایی که تبدیل شدن به یک توسعهدهنده وردپرس آزاد در آن جا قرار دارد؟ Ddo شما می خواهید توسعه وردپرس تمام وقت انجام دهید؟ اگر چنین است، زمان بندی برای رسیدن به مقصد چه زمانی است و چگونه در طول گذار از خودتان حمایت می کنید؟

وضعیت افراد بسیار متفاوت است و من سعی نمی کنم برای هر یک از موارد خاص مشاوره بدهم. در عوض، در اینجا برخی از قطعات از پازل است که شما می خواهید بدون توجه به شرایط فعلی خود را در نظر بگیرید:

 • شما قصد دارید وقت کافی برای پرداخت هزینه های شارژ را داشته باشید تا زمانی که روش های جستجوی شما برای مشتریان شروع به دریافت تماس می کنند و خط لوله مشتری شما شروع به پر کردن هر دو هدایت سرد و گرم می کند. اگر به طور کامل به عنوان یک توسعهدهنده وردپرس آزاد هستید، احتمالا به این معنی است که حداقل سه ماه درآمد بسیار ناچیز داشته باشید، شاید تا شش و کاملا احتمالا یک سال کامل یا بیشتر باشد که در آن شما مطمئن نیستید ماه به ماه که شما حقوق و دستمزد متوسط ​​را به خانه می آورید.
 • بسیاری از زمینه هایی که می توانید به مشتریان خود بیاورید – به رویدادهای شبکه بروید، سایت نمونه کارها را بگیرید، شبکه فعلی خود را استفاده کنید (نگاه کنید به زیر) – 40 ساعت در هفته انجام نمی شود. شما در حال گذراندن زمان انتظار برای رهبری برای بازگشت به شما، برای رویداد شبکه هفتگی بعدی، و غیره. به عبارت دیگر، مشغول به کار کردن تمام وقت کار کردن “مشتریان” است، مگر اینکه با Call-Call، شرکت های محلی و غیره تماس برقرار کنید.
 • شما حداقل یک سال از تکنیک بسیار متزلزل خواهید بود. این به این معنی است که به طور منظم با مشکلات مواجه می شوید که نمی دانید چگونه آنها را حل کنید. برای پیشنهادات بیشتر در مورد این موضوع به «کسانی که از شما کمک می کنند» را زیر نظر بگیرید، اما اصلی ترین آن فقط به شما هشدار می دهد تا برای یک دوره ناخوشایند و برخی لحظات ترسناک آماده شوید. من مطمئن نیستم که آیا این دوره بهتر است به عنوان یک توسعه دهنده وردپرس تمام وقت و یا نیمه وقت مقابله کند – ممکن است در واقع تمام وقت بهتر باشد، زیرا شما هیچ گزینهای ندارید، اما موانعی را که با آنها مواجه میشوید، انتخاب کنید، اما من اینجا را ذکر کنید به سادگی به این دلیل که شما باید مدت زمان نسبتا طولانی ای را که در آن شما به عنوان انجام وظیفه وردپرس پرداخت کرده اید، بپردازید، اما شما احساس می کنید که کاملا صریح و نامطمئن هستید.

بنابراین، مانند بسیاری از چیزها، تبدیل شدن به یک برنامه نویس رایگان در وردپرس اغلب آهسته شروع می شود. من توصیه می کنم داشتن مبلغ منصفانه از پس انداز شخصی یا حداقل حداقل یک پا در تعهدات موجود خود داشته باشید، تا مطمئن شوید که کار شما در WordPress به اندازه کافی شما را تحمل می کند. البته، من این کار را نکردم و معلوم شد که درست است: رویکرد پشت به دیوار، عمیق از استخر بسیار مفید بود، اما بسیار سرگرم کننده نیست.

نحوه تنظیم نرخهای شما

به استثنای اینکه شما دلیلی قوی برای انجام کارهای دیگر دارید، من به نفع هزینه های ساعتی برای کار توسعه وردپرس هستم. بسیاری از افراد نرخ روزانه را دوست ندارند – آنها نرخ بهره یا به طور خاص، قیمت گذاری پروژه منجر به فرآیندهای طولانی تولید برآوردها و رفتن به عقب و جلو با مشتریان می شود؛ و ارزش گذاری قیمت شما بیش از حد در کسب و کار گسترده تر مشتری است. اگر واقعا سال ها درگیر شدن در بسیاری از جنبه های استراتژی گسترده تر کسب و کار هستید، خوب است؛ اما اگر شما بیشتر از این برای ارائه راه حل های فنی برای یک عنصر از کسب و کار (اغلب برای پروژه های آزاد)، آن را مانند یک لوله کش در حقوق مسکن می شود.

دستورالعمل عمومی نرخ

در اینجا، برخی از دستورالعمل های کلی برای نرخ های ساعتی وردپرس توسعه، برای یک توسعه دهنده وردپرس آزاد در ایالات متحده است.

 • هرگز نباید برای خدمات خود کمتر از 50 دلار در ساعت هزینه کنید.
 • 50 دلار یا 60 دلار یک نرخ شروع مناسب است؛ اما شما باید حداقل 75 دلار در طول یک سال و حداکثر 100 دلار ظرف دو سال باشد.

آنچه واقعا مهم است این است که چقدر خوب است که در کارهایی که به صورت ساعت پرداخت می کنید، انجام دهید. من هر 100 دلار یا 125 دلار در ساعت می گیرم و من هر دو بسیار بهتر و بسیار ارزان تر از یک توسعه دهنده است که فقط 50 دلار در ساعت شروع می شود. این توسعه دهندگان به معنای واقعی کلمه هزاران دلار در راه حل های بد هزینه می کنند: آنها برای ساعت ها روی چیزی گیر می آیند و سپس راه حل اشتباه را جایگزین می کنند. تقریبا 80 درصد از پروژه های آزاد که من انجام می دهم شامل هزینه هایی می شود که منجر به نابودی کار توسعه دهندگان قبلی بی کفایت می شود: یک برج غول پیکر و ناسازگار از 50 پلاگین، یک پشته فن آوری وحشتناک (HostGator / Divi / صدها تنظیمات ACF / ویژوال چرا کمپانی سازنده نیست)، اشکالاتی که در سایت رخ داده است، همیشه نرخ های خود را افزایش دهید

پس از بالا آمدن نردبان اطمینان و شایستگی، نرخ های خود را باید بر این اساس صعود کنید. من نمیتوانم به شما بگویم که چگونه و چه زمانی نرخ های خود را عوض می کنید، اما می گویم: فقط نرخ های خود را بالا ببرید ، مشتریان تقریبا به همان اندازه که شما فکر می کنید انجام نمی دهند و پول اضافی که شما انجام می دهید بسیار واقعی هستند .

در اینجا برخی از منابع خوب برای شروع به درک مقدماتی به عنوان یک توسعهدهنده وردپرس آزاد و جایی برای تنظیم نرخ ساعتی خودتان:

چطور مشتریان را پیدا خواهید کرد

برای یک توسعه دهنده وردپرس آزاد، “چگونه می توانم مشتریان را دریافت کنم؟” این سوال است که به این معنی است که شما می خورید یا نه.

برای یک توسعه دهنده وردپرس آزاد، “چگونه می توانم مشتریان را دریافت کنم؟” این سوال است که به این معنی است که شما می خورید یا نه.

اگر این سوال یک پاسخ آسان داشت، می دانستید که در حال حاضر. اما دستورالعمل خوبی برای شروع شما وجود دارد. من می توانم دو مقاله را توصیه %D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7“>

من همچنین می توانم به عنوان سرفصل ها، قوانینی را که من فکر می کنم کار می کنم زمانی که شما فقط از شروع:

 1. رویدادهای شبکه شخصی
 2. از شبکه شخصی شخصی خود استفاده کنید
 3. متخصصین (بالا را ببینید) و شبکه بر اساس آن
 4. به دنبال هر گونه ارجاع که شما قادر به تولید از چند مشتری اول خود و حتی از شغل های گذشته، کارآموزی، پروژه های داوطلبانه و غیره

صحبت کنید، فرد به فرد، به هر کسی که می توانید، در داخل یا خارج از شبکه موجود خود.

برای خلاصه کردن این چهار عنصر: صحبت کردن، فرد به فرد، به هر کسی که می توانید، در داخل یا خارج از شبکه موجود خود. استراتژیهای بلند مدت مانند بازاریابی محتوا و بازاریابی رسانه های اجتماعی ممکن است بزرگ باشند، اما بعید است بعضی از آنها به عنوان یک منبع برای شما در فوریه باشد.

چه کسی از شما فرار می کند وقتی که شما در درون عمیق

سلاح مخفی من در توسعه وردپرس همواره برای کسانی از شما که یک مهندس نرم افزار باهوش را به عنوان یک شریک تجاری ندارید، تنها در حال حاضر متوجه شده ام که چقدر مهم است که شما به نوعی “شنا کردن” به جای “غرق شدن” در زمانی که شما یک موضوع فنی را دوست داری در پروژه مشتری درک می شود.

چه توصیه می کنم؟ صادقانه بگویم، هیچ چیز جامع و خوبی در حال حاضر وجود دارد که یک شبکه ایمنی برای کارگزار آزاد WordPress است. در اینجا بهترین پیشنهادات سه گانه شما امروز می توانید انجام دهید:

اما پیشنهاد واقعی من این است: به ما یک ایمیل بفرستید تا به ما اطلاع دهید که شما نیاز به یک شبکه ایمنی دارید! دیوید و من هر دو به طور فزاینده ای در مورد ارائه برخی از منابع در امتداد این خطوط هیجان زده هستند، و اگر شما می خواهید در حلقه نگهداری می شود، همانطور که ما این ایده را قوی می کنیم، ما خوشحالیم که این کار را انجام دهیم. ما در تماس هستیم (در) wpshout (dot) com.

چگونه تخصص خواهی داشت

این خیلی آسان نیست که فقط “یک توسعهدهنده وردپرس” باشد: این بسیار کمیاب است. عالی، پلاگین درست را نصب کرده اید، اما اکنون به نظر می رسد فوق العاده زشت؛ آیا می توانید آن را با ظرافت و مدرن تر و با هویت نام تجاری خود مقایسه کنید؟ آنها به ما می گویند ما قرار است یک بخش وبلاگ داشته باشیم، اما من هیچ نظری ندارم که درباره آن چه بنویسم. من می خواهم SEO برای سایت من – آیا می توانید این را برای من بیاورید؟ باید یک خبرنامه داشته باشیم؟ آیا ما نیاز به یک حساب کاربری Instagram داریم و باید چه کار کنیم؟ هنگامی که سایت شروع به فروش می کند؟

تمام این سوالات به مهارت های فراتر از ابزار اصلی جعبه توسعه وردپرس اشاره دارد. بسته های بسیار جذابتری در بازار وجود خواهد داشت اگر بتوانید در چندین منطقه مفید واقع شوید.

در محدوده فنی پیشرفت وردپرس، بهترین شیوه ای که من می دانم این است که تجارت الکترونیک، مخصوصا WooCommerce است. این واقعا یک جهان به خودی خود است و پول زیادی برای آن وجود دارد زیرا (شگفتی های شگفتی) مشتریان خود پول می گیرند. تنها پیشنهاد من این است که شروع به شروع مشتریان WooCommerce با فروتنی: WooCommerce چند صد ساعت طول می کشد تا به خوبی درک شود زیرا تمام موارد لبه مشتریان به شما خواهد آمد، و اگر شما فقط به طرز متکبرانه پیش رو، شما مهارت های تکمیلی برای توسعه وردپرس

به نظر من، بهتر است که این کار را انجام دهیم تا مهارت های خارج از وردپرس را توسعه دهیم و خدمات خود را به عنوان یک بسته ارائه دهیم. توصیف های شغلی عمده غیر از “توسعهدهنده وردپرس” که اکثر مشتریان نیاز دارند عبارتند از:

 • جستجوگر حرفه ای
 • وب و طراح گرافیک
 • بازاریابی دیجیتال: بازاریابی رسانه های اجتماعی، بازاریابی محتوا.
 • Copywriter (نیاز به درک عمیق از هر دو SEO و بازاریابی محتوا).

اگر شما احساس بصری داشته باشید، طراح و توسعه دهنده شگفت انگیز است. اگر شما به طور کلی در حل مشکل مشکلی داشته باشید، یادگیری جستجوگرها به عنوان یک حرفه، احتمالا یک مقدار منصفانه نسبت به یادگیری توسعه وردپرس است و این یک ترکیب برجسته است. اگر شما در حال خروج هستید، بسیاری از مشتریان هیچ نظری ندارند که چگونه خود را به بازار عرضه می کنند و نیاز به وضوح در آن قسمت از ناامیدی دارند. اگر می توانید بزرگ بنویسید، اما شما همچنین می خواهید بیشتر مواردی که در بالا ذکر شد، باشد.

شناسایی ملزومات غیرمتعارف که شما را جدا می کند

چه عناصری از نحوه کسب و کار شما، کار با شما را برای انتخاب مناسب مشتریان بالقوه خود انجام می دهد؟

بسیاری از افراد تجربه های بسیار بدی با توسعه دهندگان وردپرس داشته اند. چگونه خود را با توجه به این مبنایی تنظیم می کنید؟ آیا شما به خصوص دوستانه هستید؟ به خصوص پاسخگو آیا شما یک شریک در استراتژی مشتریان خود هستید (به عنوان کسی که فقط چیزی را که مردم می خواهند می گویند) ایجاد می کند؟ آیا قیمت گذاری به خصوص روشن و شفاف دارید؟ چرخش های غیرمعمول سریع و قابل اعتماد؟ توانایی غیرمعمول ماندن کم درآمد؟

در حالت ایده آل همه اینها یک «بله» هستند، اما نکته این است که زمان صرف زمان دقیق درک دقیقا به همین دلیل است که یک مشتری باید خوشحال باشد که شما را استخدام کرده است، در حالی که به جای استخدام شخص دیگری با قیمت دقیق برای همین یک مورد، اموال غیرمستقیم در مورد نحوه کسب و کار شما به عنوان یک مترجم آزاد وردپرس که کار شما را با انتخاب مناسب برای مشتریان بالقوه خود انجام می دهد چیست؟ هنگامی که شما در این ناملایمات روشن هستید – و هنگامی که آنها را با راه ارتباطی که در تلفن برقرار کرده اید، چگونه نمونه کارها و توصیفات خود را نگاه می کنید، و پس از آن، مردم واقعا شروع به توجه می کنند.

پیدا کردن قراردادی های تکمیلی

حقیقت این است که هیچ کس یا حتی دو نفر نمیتواند تمام مهارتهایی را که مشتریان به طور متوسط ​​نیاز به انجام پروژه خود در بازار داشته باشند، فراهم کند. بنابراین هر مهارتی که شما در خانه ندارید، باید یک اتصال حرفه ای برای آن پیدا کنید. شما کسب و کار را به این اتصالات ارجاع دهید، و آنچه بزرگ است این است که آنها شما را به کسب و کار مراجعه کنید!

فقط برای خلاصه کردن، نقش هایی که می خواهید منبع شود را شامل می شود:

 • جستجوگر حرفه ای
 • وب و طراح گرافیک
 • بازاریابی دیجیتال: بازاریابی رسانه های اجتماعی، بازاریابی محتوا.
 • Copywriter (این فرد نیاز به درک عمیق از هر دو SEO و بازاریابی محتوا).

اگر شما نمی دانید که در آن شروع به پیدا کردن این افراد، به Meetup محلی سازمان یافته در اطراف مهارت شما به دنبال آن هستید.

تبدیل یک وردپرس رایگان: ملاحظات عملی اصلی

این بخش حداقل از سه مورد مهم است: موارد بتای شما برای ایجاد یک تجارت مستقل وردپرس واقعی به عنوان یک فرد واقعی طراحی شده است.

به طور کلی، نگرش شما باید در اینجا سرعت و سادگی است: ساده ترین و ارزان ترین چیزی که می توانید، زیرا این همه سربار نسبت به شما پیدا کردن مشتریان مناسب (استراتژیک) و ارائه ارزش (استراتژیک و فنی) مناسب کار خود را انجام نید

بیایید سوار شویم

شاید ثبت نام کسب و کار شما

من این را تا زمانی که جدی هستم قرار دهم، اما زمانی که پول واقعی وجود دارد، مزایای مالی و مسئولیتی دارد. ما خود را به عنوان S Corp از طریق وکیل موشک ثبت نام کردیم (LegalZoom سرویس مشابهی است) و نسبتا ارزان بود، کمتر از 500 دلار. به طور کلی، توجه کمتر شما می توانید به ساختار شرکت پرداخت، بهتر است در تجربه ما.

گرفتن نمونه کارها سایت شما ساخته شده است

به عنوان یک توسعه دهنده وردپرس آزاد که تازه شروع به کار می کند، می خواهید سایت نمونه کارها خود را به سه معیار زیر برساند:

 • به نظر می رسد حرفه ای است
 • این موقعیت شما را به عنوان شما می خواهید به موقعیت.
 • این ارزان و سریع برای ساختن است.

شما باید تونل نیست در سایت نمونه کارها خود را به عنوان یک قطعه بسیار مهم از کسب و کار خود را. هدف آن چیزی است که به نظر حرفه ای برسد که نام تجاری شما را به درستی نشان می دهد، نه چیزی که به شدت اصلی است، به طور کامل از ابتدا ساخته شده است (برای اثبات اینکه می توانید آن را انجام دهید، شاید؟) و غیره. اگر نمی دانید کجا شروع کنید، من یکی از مغازه های موضوعی که در زیر آورده ام توصیه می کنم.

اگر شما در آن منطقه قوی نیستید، دیوانه نیست که یک طراح خوب چند صد دلار برای لوگو و مشاوره طراحی بپردازید. اما این کل پروژه به طور کلی باید ارزان و ساده باشد. همچنین باید بر محتوا تمرکز شود: چطور می توانید موقعیت خود را تنظیم کنید؟ آیا بازدیدکنندگان سایت شما متقاعد کننده استدلال منحصر به فردی را برای اینکه چرا شما باید شما را انتخاب کنند تحویل داده است؟

به عنوان عنصر اثبات اجتماعی این محتوا، سایت شما به بخش نمونه کارها نیاز دارد. اگر شما برای توسعه جدید هستید، این جایی است که شما خلاق هستید: داوطلبانه در کتابخانه محلی خود داوطلب شده اید و برخی از پیشرفت ها را در وب سایت خود انجام دهید؟ آن را در نمونه کار خود قرار دهید. حتی دو یا سه مورد نمونه کارها برای شروع به عنوان یک مترجم آزاد وردپرس کافی است تا برخی از توانایی ها برای اشاره به تجربه قبلی در تعامل با مشتریان باشد.

دنده

مهمترین چیزی که می توانم به شما بگویم این است که دنده مهم نیست.

با “دنده”، منظورم تجهیزات و سخت افزارهایی است که برای کسب و کار شما نیاز دارید. مهمترین چیزی که می توانم به شما بگویم این است که دنده مهم نیست.

در اینجا یک لیست کامل از تجهیزاتی که برای استفاده از تجارت آزاد WordPress استفاده می کنم، استفاده می شود:

لپ تاپ

تقریبا هر لپ تاپ ساخته شده در 10 سال گذشته کافی است. من از یک ماشین ویندوز استفاده می کنم. اگر شما انعطاف پذیر هستید، مک بهتر است: افراد فنی متنفر از ویندوز هستند، و به همین ترتیب، آنها یاد می گیرند با فرض اینکه شما در Mac هستید. مسائل مربوط به خط فرمان به خصوص در ویندوز بسیار بد است. اما اکثر اینها تنها به یک مسئله واقعی تبدیل می شوند که به کار شما بستگی دارد، زمانی که زمان خط را در خط فرمان صرف میکنید و حتی آن هم بد نیست.

تلفن

من فقط تلفن قدیمی ام را از دست دادم، بنابراین من یک جایگزین Walmart 30 دلاری دارم. اما شما نیاز به یک تلفن دارید

هدفون

آنهایی که واقعا خوب هستند، Bose سر و صدا لغو. اگر شما در بودجه هستید، نوتبوک های ارزان قیمت خوب هستند.

یک میکروفن

آبی Yeti. من از آن دو بار در ماه استفاده می کنم، برای ضبط فیلم ها و یا اگر صدای من در زوم یا تماس اسکایف بد است. قطعا یک هزینه ای که می توانید منتظر بمانید.

نیازهای نرم افزار کاربردی

این ابزارهای نرم افزاری به شما کمک نمی کند به طور مستقیم به توسعه وردپرس کمک کنید، اما برای کسب و کار شما مهم است.

پیگیری زمان

شما باید بدانید که وقت صرف وقت خود را می کنید، هر دو برای به حداکثر رساندن زمان قابل پرداخت خود و بدانید که چقدر مشتریان خود را می پردازند. حسابداری و حقوق و دستمزد

QuickBooks Online نرم افزار خوبی برای حسابداری و صورتحساب است. شما می توانید آن را برای پرداخت حقوق و دستمزد اگر می خواهید. ما از یک شرکت محلی CPA استفاده می کنیم که واقعا مفید است چرا که آنها تمام مالیات ها و مالیات های ما را انجام می دهند و ما می دانیم که این کار درست انجام می شود. هزینه های ما 60 دلار در ماه برای پرداخت حقوق و حدود 700 دلار برای مالیات است.

تماس های تصویری

زوم برجسته است. شما باید اسکایپ را نیز داشته باشید، اما از آنجا که مایکروسافت آن را خریداری کرد، بدتر و بدتر می شود.

ذخیره سازی فایل

من هر دو Dropbox و Google Drive را دوست دارم. Dropbox Premium هزینه ای را برای شما به ارمغان می آورد اگر شما به طور کامل با پول نقد نیستید.

مدیریت پروژه

Trello عالی است خوب برای شما به تنهایی، برای پروژه های درون تیم خود، و همچنین برای پروژه های مشتری.

چت

اگر شما یک شریک تجاری کسب کرده اید، شما یک حساب Slack رایگان برای همکاری خواهید داشت.

ویرایش عکس

دستکاری تصویر اصلی واقعا مهم است – حداقل چند بار در هفته در مورد من. GIMP یک فتوشاپ بسیار زیبا است که من می خواهم شما را در یک سطح ابتدایی دریافت و یاد بگیرم.

تبدیل شدن به یک برنامه نویس رایگان WordPress: ملاحظات فنی هسته

این بخش شما احتمالا فکر می کنید کل مقاله در مورد: بخش که در آن شما یاد می گیرید چه مهارت های برنامه نویسی شما نیاز به شروع به بازاریابی خود را به عنوان یک مترجم آزاد وردپرس. و این بخش بسیار مهم است برای اطمینان – در غیر این صورت هیچ گوشت در ساندویچ freelancer شما وجود دارد.

درست از خفاش، من قصد دارم پلاگین شاد: خرید و راه اندازی. این بهترین کار مطلق ما در نظر ارائه ستون فقرات فنی وردپرس به عنوان یک بسته ی سازگار و آسان برای یادگیری است. اگر جدی در مورد یادگیری وردپرس به طور کافی برای ایجاد حرفه ای به عنوان یک توسعه دهنده وردپرس آزاد، جدی باشید، به شما 100٪ سپاسگزار خواهم شد که شما را خریداری کرده اید.

با این تشویق ارائه شده، در اینجا یک مروری بر سطح بالا از عناصر اصلی فنی وردپرس است که شما باید به عنوان یک توسعه دهنده وردپرس آزاد به آن درک کنید.

چه وردپرس خوب است و چرا و چه زمانی برای استفاده از آن

چه وردپرس مفید است؟ چرا بهتر از جوملا است؟ و دروپال چرا باید از سایت خود استفاده کنم؟ رئیس من گفت که ناامن است، درست است؟ GoDaddy سازنده صفحه خود دارد، چرا از آن استفاده نمی کنید؟ آیا می توانم Wix خیلی ارزان تر زمانی که شما در میزبانی و چیزها عامل؟

شما نیاز به پاسخ های هوشمند به این سوالات دارید نه فقط برای مشتریان خود بلکه برای درک آنچه که خودتان در بازار ارائه می دهید. دانستن چه نرم افزاری برای استفاده است یک سوال فنی است: به وضوح درک آنچه که نرم افزار انجام می دهد، چه چیزی انجام نمی دهد و چگونگی آن را به دیگر راه حل های بسته است.

مقالات زیر یک راهنمای مقدماتی خوب برای اینکه چرا و چه زمانی برای استفاده از وردپرس استفاده کنید. اولین فلوچارت است که طرح های ساده و مفیدی از انواع پروژه هایی که وردپرس درست یا غلط است ارائه می دهد:

بعد یک مقاله خوب در سطح بالا از دیوید است که شروع به پاسخ به سوال “چرا وردپرس؟”

و این مقدمه ای برای Squarespace (بهترین در میان سازندگان میزبان، Wix و Weebly که دو دیگر بزرگ هستند) شرایطی را بیان می کند که Squarespace انتخاب مناسبتری نسبت به وردپرس و بالعکس است:

نرم افزار متمرکز بر توسعهدهنده

نرم افزاری که شما برای ارتباط با وردپرس استفاده می کنید باید بسیار ساده باشد.

این پیشرفت “چرخ دنده مهم نیست” در بالا: نرم افزاری که شما برای استفاده از وردپرس به صورت تکنیکی تعامل می کنید بسیار ساده است.

پپین ویلیامسون یک بار به من گفت که او چیزی را که بر روی لپ تاپ خود است را آسان می کند تا اینکه او بتواند آن را در یک دریاچه پرتاب کند و 30 دقیقه بعد با آن کار کند. از سرب یک شرکت پلاگین وردپرس چند میلیارد دلاری، که واقعا چیزی را معنی می کند، یک مترجم آزاد وردپرس مطمئنا می تواند به دنبال آن باشد.

برای یک پروژه مشتری معمولی، من نیاز دارم:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن