آموزش طراحی سایت

پیدا کردن بهترین وردپرس میزبانی 2019: راهنمای صادقانه

می خواهید بدانید که بهترین میزبان وردپرس در سال 2019 چیست؟ بیایید مستقیم به آن برسیم:

بهترین وردپرس میزبانی:
رتبه بندی میزبان اصلی وردپرس

میزبان میانگین امتیازات کاربر قیمت از یادداشت
1

# 2 CodeInWP (4.6)

# 5 بررسی سیگنال (72٪)

# 2 WebHostingGeeks (4.6)

6 دلار

میزبانی مشترک:

بهترین میزبانی وردپرس برای اکثر سایت های کوچک.

2

# 2 CodeInWP (4.6)

# 2 بررسی سیگنال (82٪)

WebHostingGeeks

15 دلار

میزبانی مدیریت شده:

میزبان وردپرس تحت مدیریت با بهترین کیفیت بررسی شده.

3

# 1 CodeInWP (4.8)

بررسی سیگنال

WebHostingGeeks

30 دلار

میزبانی مدیریت شده:

به شدت امتیاز داده شده پشتیبانی از تلفن

4

# 4 CodeInWP (4.5)

# 4 سیگنال بررسی (73٪)

# 4 WebHostingGeeks (3.8)

10 دلار

میزبانی وب Cloud:

مدل ابر منحصر به فرد

5

# 5 CodeInWP (4.4)

# 3 بررسی سیگنال (78٪)

WebHostingGeeks

35 دلار

مدیریت میزبانی وب

6

CodeInWP

# 1 بررسی سیگنال (85٪)

WebHostingGeeks

41 دلار

میزبانی مدیریت شده:

ارائه منحصر به فرد، بهترین برای سازمان.

7

# 6 CodeInWP (4.2)

# 8 بررسی سیگنال (44٪)

# 3 WebHostingGeeks (4.5)

7 دلار

میزبانی وب

8

# 7 CodeInWP (4.1)

# 6 بررسی سیگنال (56٪)

# 5 WebHostingGeeks (3.7)

3 دلار

میزبانی وب

9

# 8 CodeInWP (3.8)

# 11 بررسی سیگنال (37٪)

# 1 WebHostingGeeks (4.7)

4 دلار

میزبانی وب

10 HostGator hostgator | بدترین میزبان وردپرس مشترک

# 9 CodeInWP (3.7)

# 9 بررسی سیگنال (43٪)

# 7 WebHostingGeeks (1.9)

3 دلار

میزبانی مشترک:

کم کیفیت EIG متعلق به. اجتناب کردن.

11 GoDaddy godaddy | بدترین میزبان وردپرس مشترک

# 10 CodeInWP (3.5)

# 7 بررسی سیگنال (49٪)

# 8 WebHostingGeeks (1.7)

3 دلار

میزبانی مشترک:

کیفیت پایین. اجتناب کردن.

12 Bluehost bluehost | بدترین میزبان وردپرس مشترک

# 11 CodeInWP (3.3)

# 10 سیگنال بررسی (41٪)

# 6 WebHostingGeeks (2.4)

4 دلار

میزبانی مشترک:

کم کیفیت EIG متعلق به. اجتناب کردن.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی رتبه بندی وردپرس میزبانی وب در بالا، و اینکه چرا شما به ما اعتماد می کنید تا به بهترین میزبانی وردپرس اشاره کنید، ادامه دهید.

بررسی وردپرس میزبانی ما در بخش های زیر است:

 1. جزئیات بیشتر در مورد میزبان بالا، برای جدا کردن میز خود.
 2. آیا فریب خورده اید: چرا و چگونه دیگر مقایسه های وردپرس میزبان دروغ می گوید و چگونه به حقیقت از داستان می گویند.
 3. روش ما: ما برای تهیه توصیه های ما و اینکه چرا شما به آنها اعتماد دارید.

بهترین میزبانی وردپرس در سال 2019: چگونه میزبان ها پشته می شوند

میزبانی میزبانی وردپرس میزبان دوازده برجسته ترین میزبان وردپرس را به چهار دسته طبیعی تقسیم می کند:

 1. پادشاهان تپه: بسیاری از داده ها، نتایج رضایت کاربر عالی.
 2. خوانندگان بوتیک بالا: نتایج رضایت کاربر برجسته، اما اطلاعات کمتر به طور کلی.
 3. گزارش ها متفاوت هستند: میزبان با پرونده های مخلوط.
 4. اجتناب از: رایج ترین گزینه های بد در میزبانی وردپرس.

ما به شدت توصیه می کنیم خرید خود را از رده اول یا دوم قرار دهید. (رده سوم، نه خیلی زیاد، و رده چهارم لطفا نه .)

چگونه از لیست ما استفاده کنیم

وردپرس دارای میزبان های خوب و میزبان های بد است. برای پیدا کردن بهترین میزبان وردپرس برای شما ، میزبان خوبی را پیدا کنید که بهترین شرایط را با شما دارد.

پس چه کسی بهترین میزبان در وردپرس است؟ هیچ یک از بهترین میزبان وردپرس برای همه شرایط وجود ندارد. جدول بالا در رتبه بندی وردپرس میزبان تا حدی توسط چند نفر از آنها مناسب است مناسب است.

حقیقت این است که بسیاری از میزبان های وردپرس بد هستند و ارزش استفاده از آن ندارند، و چند میزبان وردپرس خوب و ارزشمند هستند. در لیستی از میزبانهای خوب، ممکن است یکی یا هر کدام برای شما مناسب باشد .

برای پیدا کردن بهترین میزبان وردپرس برای شما، از میزبان های خوب (دسته بندی 1 یا 2، احتمالا 3، قطعا نه 4) در مرور میزبانی وردپرس زیر نگاه کنید و یکی از آن را پیدا کنید که بهترین شرایط شخصی شما را پیدا کند: بودجه، ترافیک سایت، مهارت فنی، و اولویت برای نوآوران کوچک و یا شرکت های بزرگ تاسیس شده است.

در نهایت، اگر شما نیاز به درک بهتر میزبانی به طور کلی دارید (به عنوان مثال، تفاوت بین میزبانی “shared” و “managed”)، 1. پادشاهان هیل: بسیاری از داده ها، رضایت کاربر بزرگ

مقدار زیادی از اطلاعات قابل اعتماد موافق است: این ها میزبان های بزرگ هستند. آنها اطلاعات کلی هر میزبان وردپرس خوب را دارند و این اطلاعات آنها را در بالای شمارنده ی میزبانی وردپرس یا نزدیک آن قرار می دهد، هرچند که اغلب در هر نقطهای تنها در هر بررسی خاص نیست.

اینها دیگر نمی توانند میزبان گرسنه هستند که اغلب نوآوری را هدایت می کنند، بلکه هر دو در تلاش برای حفظ کیفیت با وجود رشد سریع هستند، اما اگر می خواهید انتخاب میزبانی وردپرس را انجام دهید، قطعا پشیمان نخواهید شد، سخت است که به اشتباه بروید با این شرکت ها.

SiteGround (میزبان مشترک)

SiteGround محبوب ترین میزبان در وردپرس است. آن را در داده های نظرسنجی CodeInWP، Review Signal و WebHostingGeeks در سطح بالا و یا نزدیک آن قرار داده و برنامه مشترک آن (که ما آن را توصیه می کنیم) در معیارهای میزبانی Review Signal بسیار عالی بود.

اگر می خواهید یک شرکت میزبان میزبانی شده بزرگ، تاسیس شده است که برای سال ها خرد شده است، SiteGround بهترین انتخاب شماست.

SiteGround میزبان ما در WPShout در پنج سال گذشته بوده است و ما در مورد تجربه ما با آنها در عمق نوشته ایم. اگر میخواهید بیشتر بدانید، WP Engine (مدیریت میزبان وردپرس)

یکی از اولین میزبان وردپرس مدیریت شده، و در عین حال بزرگترین، WP Engine غالب طبقه بندی میزبانی آن است. در مقیاس داده های Survey CodeinWP و Review Signal نزدیکترین آمار را به خود اختصاص داد، هرچند که از معیارهای میزبانی Review Signal و داده های نظرسنجی WebHostingGeeks وجود نداشت.

WP Engine یک گزینه “پیش فرض” خوب برای مدیریت وردپرس میزبانی است. اگر با آنها بروید تقریبا قطعا متاسف نخواهید شد.

2. هنرمندان برجسته بوتیک: نتایج رضایت کاربران را به دست می گیرند، اما به طور کلی اطلاعات کمتر

این میزبان نتایج رضایت کاربر است که به خوبی به عنوان SiteGround و WP Engine و یا حتی بهتر است. تنها مسئله این است که آنها کمی شناخته شده و معتبر هستند، بنابراین اطلاعات کمتری وجود دارد که آنها را پشتیبانی می کند. اگر شما به دنبال یک تجربه واقعا با کیفیت با تجربه بوتیک هستید، احتمالا شما با هر یک از این میزبان ها خوشحال خواهید شد.

Flywheel یک میزبان وردپرس مدیریت شده است که داده های رضایت کدی CodeInWP و Review Signal را بالا می برد (اما بر اساس بررسی های قابل توجهی کمتر از میزبان “پادشاهان تپه”).

با یک برنامه استارت در نیمه 30 دلار قیمت گذاری مقدماتی برای میزبانی مدیریت شده، Flywheel یک میزبان مدیریت عالی برای امتحان کردن است. ما درست می گوییم Flywheel بیش از WP Engine بار بعدی ما نیاز به مدیریت وردپرس میزبانی، فقط برای دیدن آنچه که همه هیجان در مورد.

Kinsta (میزبان وردپرس مدیریت شده)

Kinsta یک میزبان وردپرس است که در داده های نظرسنجی CodeInWP (اما دوباره با نتایج زیاد) نمره خوبی کسب نموده و در معیارهای میزبانی Review Signal بسیار خوب عمل می کند، اما در نتایج بررسی Survey Signal یا WebHostingGeeks به نظر نمی رسد.

مجددا، احتمالا کینستا را بیش از WP Engine میخواهیم زمانیکه ما نیاز به میزبانی مدیریت وردپرس داریم، فقط از روی کنجکاوی.

Cloudways (میزبان ابر)

Cloudways ما سعی نکرده ایم، اما ما بسیار کنجکاویم که این کار را انجام دهیم. Cloudways در WordPress خیلی سریع رشد می کند و یکی از محبوب ترین میزبان های غیر مدیریت شده امسال است. این در نزدیکی هر کدام از اطلاعات CodeInWP و Review Signal بود.

تنها هشدار به این توصیه میانگین نمره متوسط ​​در WebHostingGeeks است، که عمدتا توسط چندین سال پیش بررسی های منفی انجام می شود. پوشش نقره ای این است که به نظر می رسد cloudways واقعا کیفیت آن را به تازگی افزایش داده است.

ما معتقدیم Cloudways یک جایگزین مناسب برای SiteGround در حال حاضر است، و بسیار ستاره در حال رشد در وردپرس میزبانی که SiteGround بود شاید پنج سال پیش.

پانتئون (مدیریت میزبان وردپرس)

پانتئون به زیبایی در بررسی اطلاعات سیگنال – هر دو بررسی کاربر و معیار عملکرد آن انجام شده است.

آنها همچنین داده های CodeInWP را 7 بار بررسی کرده اند و تمام 5s کامل را دارند. این یک نمونه بسیار بزرگ نیست، اما Pantheon ارزش دیدن آن را تقویت می کند.

پانتئون احساس می کند که یک میزبان بسیار با کیفیت است که هنوز در WordPress کاملا شکست خورده است. من شخصا می دانم که سیستم آنها کاملا متفاوت از بیشتر میزبان است، بنابراین اگر شما در پایین برای یادگیری یک راه جدید برای نزدیک شدن به میزبانی، شانس بسیار خوبی است که شما آنها را دوست دارم.

3. گزارش های متفاوت: میزبان با رکوردهای مخلوط

این میزبان ها جایی در وسط هستند: برخی منابع داده ها آنها را دوست دارند و بعضی از آنها از آنها نفرت دارند یا همیشه در میان همه منابع به درستی می رسند.

این میزبان ها یک انتخاب اشتباه جسورانه نیستند مانند گروه چهارم، اما تقریبا قطعا گزینه های خوبی نیز وجود دارد.

InMotion (میزبان مشترک)

InMotion در وسط برای بررسی سیگنال و CodeInWP، و به سمت بالا برای WebHostingGeeks به ثمر رساند. می تواند ارزش نگاه داشتن، اما سایتGround دارای امتیازات رضایت کاربر بالاتر در سراسر هر قطعه داده قابل اعتماد است.

DreamHost (میزبان مشترک)

DreamHost مدت زمان بسیار زیادی بوده است و همیشه به نظر می رسد که در اطراف وسط بسته قرار دارد – دقیقا همانطور که در همه سه نظرسنجی که ما انجام دادیم انجام شد.

اگر شما یک مشتری در حال حاضر در DreamHost داشته باشید، ممکن است نیازی به تغییر آن نباشد، اما احتمالا گزینه های بهتر وجود دارد اگر شما فقط از ارسال پست خرید کنید.

میزبانی A2 (میزبان مشترک)

میزبانی A2 گیج کننده است: WebHostingGeeks فکر می کند که آنها بهترین میزبان در جهان هستند، Review Signal فکر می کند که آنها بدترین میزبان در جهان هستند، و CodeInWP فکر می کند آنها در وسط هستند.

نتیجه عجیب و غریب، اما احتمالا یک دلیل عالی برای خرید A2 میزبان با توجه به گزینه های دیگر است که شخصیت تقسیم نیست.

4. اجتناب از: بدترین گزینه های بد در میزبانی وردپرس

اینها در همه اطلاعات میزبان قابل اعتماد از بین رفته اند. آنها نیز احتمالا سه بزرگترین میزبان وردپرس هستند، به دلیل بودجه بازاریابی بزرگ و توانایی آنها در کنترل حقایق توصیه های بازار از طریق کمیسیون های وابسته به بزرگ.

هر دلیلی هرگز نباید از این میزبان ها بخرید. مشتریان خود از داشتن میزبانی با آنها متنفر هستند، و گزینه های زیادی وجود دارد ( همه چیز را در بالا ببینید) که به وضوح بهتر است.

GoDaddy (میزبان مشترک)

CodeInWP، بررسی سیگنال، WebHostingGeeks، و تمام منابع قابل اعتماد دیگر با هم موافق هستند: GoDaddy hosting بد است. افرادی که از آن استفاده می کنند در میان حداقل از مشتریان میزبانی وب راضی هستند.

تنها دلایل توصیه GoDaddy اگر شما نمی دانید که در مورد آن چه صحبت می کنید یا (خیلی بیشتر) اگر پول دارید از انجام این کار خسته شده اید. GoDaddy میزبانی را خریداری نکن

Bluehost (میزبان مشترک)

CodeInWP، بررسی سیگنال، WebHostingGeeks، و تمام منابع قابل اعتماد دیگر نیز توافق دارند: Bluehost hosting bad. افرادی که از آن استفاده می کنند در میان حداقل از مشتریان میزبانی وب راضی هستند.

تنها دلایل توصیه Bluehost این است که اگر شما نمی دانید در مورد چه چیزی صحبت می کنید یا (خیلی بیشتر) اگر پول دارید از انجام این کار خسته شده اید. Bluehost hosting را خریداری نکنید.

HostGator (میزبان مشترک)

CodeInWP، بررسی سیگنال، WebHostingGeeks، و تمام منابع قابل اعتماد دیگر موافق: HostGator میزبانی بد است. افرادی که از آن استفاده می کنند در میان حداقل از مشتریان میزبانی وب راضی هستند.

تنها دلیل برای توصیه HostGator اگر شما نمی دانید که در مورد چه چیزی صحبت می کنید یا (خیلی بیشتر) اگر شما ایستاده باشید تا پول از انجام این کار. HostGator را خریداری نکنید.

آیا فریب خورده اید: چرا و چگونه افراد به شما در مورد میزبانی دروغ می گویند

تقریبا همه توصیه های میزبانی در اینترنت دروغ است.

تقریبا همه توصیه های میزبانی در اینترنت دروغ است. منظورم این است که به معنای واقعی کلمه است اگر شک دارید، این مقاله کامل را بخوانید و می توانید ببینید که چرا تصویر زیر دقیق است:

برای بزرگنمایی کلیک کنید

چرا مردم در بررسی های میزبانی دروغ می گویند

این ساده است: برای پول. شرکت های میزبانی وب پرداخت کمیسیون های وابسته بزرگ برای هر فروش به مشتریان قابل پیگیری شما راه خود را ارسال می کند. گرفتن افراد برای خرید از طریق پیوندهای پیوسته پیوسته آنلاین، به معنای واقعی کلمه تنها کار مردم است.

این به نفع خود است، اما مسئله این است که با تبلیغ بزرگترین میزبان های بزرگ جهان، که یکی از بدترین میزبانان در جهان هستند، می توانید پول بیشتری کسب کنید. این مشکل به طور کلی، اما برای وردپرس میزبانی 90٪ از آن را به سه علامت تجاری جلب میکند:

 1. GoDaddy
 2. Bluehost (متعلق به EIG)
 3. HostGator (همچنین متعلق به EIG است.)

اگر کسی از هر یک از این میزبان ها به شما توصیه می کند، دو چیز ممکن است:

 1. آنها نمی دانند در مورد چه چیزی صحبت می کنند.
 2. آنها دروغ میگویند (اگر به خواندن یا تماشای آن در اینترنت بپردازید، احتمالا بیشتر احتمال دارد.)

چگونه مردم در بررسی های میزبانی وب دروغ می گویند

خوب، پس چگونه مردم در مورد میزبانی برای پول دروغ می گویند؟ این کمی پیچیده تر است. ما سه گام عمده در توصیه های غیرقانونی میزبانی را در اینجا خواهیم دید.

بیشتر مواردی که در یک جستجوی سریع Google پیدا می کنید در واقع تمام این ویژگی ها را ترکیب می کنید. به عبارت دیگر:

 1. آنها “بهترین وردپرس میزبانی شده، رتبه” مقالات، که هستند
 2. پشتیبانی شده توسط اطلاعات “عملکرد و به روز رسانی” جعلی، و
 3. بیشتر از “بررسی ها” که به نظرات یک مرد کمک می کنند، حمایت می شود.

1. با “Best Hosting رتبه بندی” Listicles

ما امیدواریم که این مقاله در نهایت در جستجوی گوگل برای “بهترین وردپرس میزبانی” نشان داده شود. دلیل آن ساده است: تعداد زیادی از مردم از این جستجوها برای تصمیم گیری های میزبانی خود استفاده می کنند و تقریبا همه نتایج شما را پیدا می کنند در دو صفحه نتایج اول، به معنای واقعی کلمه، دروغ کامل است.

همانطور که شما این مقاله را خوانده اید، به وضوح خواهید دید که میزبان های توصیه شده در تقریبا در هر یک از آن ها “بهترین میزبانی وب وردپرس” در مقایسه با گوگل، در واقع مخالف میزبان های واقعی وردپرس هستند. لذت بردن از کار با به عبارت دیگر، این مقالات “رتبه بندی” به طور مداوم میزبان ها را توصیه می کنند که کاربران واقعی از آنها متنفر هستند.

فقط به بررسی PC Mag از میزبان “Top Recommended” خود: HostGator نگاه کنید. به عبارت دیگر، با توجه به PC Mag، HostGator قرار است بهترین شرکت میزبانی در جهان باشد.

اما این بررسی همچنین دارای یک بخش نظرات شامل افراد واقعی است که تندی در باره کیفیت واقعی HostGator در میزبانی. این یک فلاکت نیست: در حقیقت HostGator میزبان وحشتناک است، همانطور که از منابع واقعی و غیر غلط داده در بقیه این مقاله می بینید.

پس چه کسی حق دارد: هزاران نفر از کاربران وردپرس درمورد تجربه خودشان، یا یک شرکت واحد که بتوانند درآمد های وابسته به عظیم خود را با توصیه بهترین بدترین میزبان ها با بهترین پرداخت ها، درآورند؟

و اگر بررسی در این مقالات دروغ نیست، پس کجا اطلاعات است؟ کدام ما را به نقطه بعدی می آورد:

2. با توصیه هایی که براساس معیارهای ظاهرا هدف (“عملکرد و زمان”)

مشکل بعدی با عناوینی که در بالا ذکر شده است، و یا با سایت های بررسی قابل مشاهده وب سایت مانند hostingfacts.com و یا مقالات ظاهرا قابل اعتماد مانند این یکی است که آنها آزمایش نمی کنند که چقدر خوشحال هستند با میزبانی. در عوض، معیارهای ظاهرا عینی (عموما “عملکرد و زمان آپگرید”) را آزمایش می کنند و از آن برای رتبه بندی شرکت های میزبانی استفاده می کنند.

با این اشتباه خوب، آزمایش معمولا دروغ است. این تست ها را به راحتی برای هر میزبان که دارای انگیزه ای بی نظیر برای نفع است، بسیار آسان است.

برای “آپ تایم”، همه چیز که شما نیاز دارید این است که سایتی را به مدت 6 ماه سقوط نکنید ، یا مانند دو هفته! و شما می توانید یک بازبینی را که با “99.999٪ uptime best host” آغاز می شود بنویسید!

و سپس شما می توانید تمام انواع آزمون های تعادل بار را انجام دهید تا چیزی پیدا کنید که باعث می شود میزبان شما خوب به نظر برسد: “مدت زمان بارگذاری وردپرس با سرعت بسیار بالا 424 مگابایت!”

بدون نیاز به انتشار برنامه قیمت گذاری که در آن قرار داشتید، چه نوع لایه های ذخیره شده ای که فعال کرده اید، همان چیزی است که شما در حال بارگذاری بودید (یک سایت WooCommerce با صدها محصول یا یک وبلاگ ساده مرده با یک پست و بدون صفحه؟ ) مهم نیست: شما باید “حقایق” را که شما نیاز دارید با بررسی درخشان خود به جلو بروید.

خط پایین این است که در اکثر مکانهایی که ظاهر می شوند این معیارها بی معنی هستند. آنها فقط برای دادن یک هدف، “رسمی” احساسات به توصیه ها هستند، که در واقع، صرفا یک نتیجه از منطق درآمد وابسته است.

و اگر میخواهید نتایج واقعی عملکرد میزبانی وب وردپرس را مشاهده کنید، به %D8%8C“>

3. با میزبانی “بررسی ها” که مبلغ به یک نظر مرد پرداخت می شود

بررسی عمیق میزبانی می تواند بسیار عالی باشد، اگر در طی هفته ها و ماه ها عملا تجربه واقعی کار با میزبان را تحت تاثیر قرار دهد. از آنجا که داده های بررسی شده از صدها کاربر واقعی محو شده اند “گسترده اما کم عمق”، بررسی خوب “باریک اما عمیق” است: اگر چه آنها محدود به تجربه یک فرد است، آنها می توانند بسیار عمیق و دقیق.

اما آیا می توانید اعتبار دهنده ی میزبانی وب خود را افزایش دهید؟ میزبانی “بررسی ها” که فقط برای بزرگ کردن وجود دارد و توصیه های جعلی را تقویت می کند بسیار شایع است.

بیایید مجددا PC Mag را انتخاب کنیم. (آنها می توانند آن را بگیرند.) از بررسی درخشان HostGator خود :

آپدیت وب سایت یکی از مهمترین جنبه های سرویس میزبانی وب است. اگر سایت شما خاموش باشد، مشتریان یا مشتریان قادر به پیدا کردن شما یا دسترسی به محصولات و خدمات شما نخواهند بود.

از یک ابزار مانیتورینگ وب سایت برای پیگیری زمان آپدیت سایت تست میزبانی میزبان شما در یک دوره 14 روزه استفاده کردم. هر 15 دقیقه ابزار من وب سایت من را می کشد و اگر منی تواند حداقل یک دقیقه با سایت تماس بگیرد، یک ایمیل به من می فرستد. داده های تست نشان می دهد HostGator قابل ملاحظه پایدار است. در حقیقت، در یک دوره آزمایشی دو هفته ای، یک بار در هفته نمانده است. شما نباید مجبور نباشید که سایت HostGator خود را برای مدت طولانی در نظر بگیرید.

آیا این را گرفتی؟ بود:

 1. پاف با اطلاع خواننده که کاربران نمیتوانند، در حقیقت، دسترسی به سایتهای خالی دارند.
 2. صدای بلند بالا در مورد ردیاب خرابکار پسر.
 3. خبر خوب! “HostGator قابل ملاحظه پایدار است؛ در حقیقت، این بار در یک دوره آزمایشی دو هفتهه به پایین نرسیده است. “شما آن را در اینجا شنیدید، افراد: سرورهای HostGator طی یک دوره دو هفته در تجربه یک کاربر سقوط نکردند.

و این باعث می شود که متخصص ما به این نتیجه برسد که “شما نباید نگران سایت های HostGator خود باشید که در طول مدت زمان طولانی به سر می برند”. پس از همه، اگر پس از شنیدن یک تجربه دو نفره بیش از دو هفته مطمئن نیستید، چه شواهدی شما را متقاعد می کند؟

این بررسی دقیق در عمق نمی تواند به شما در مورد اینکه چه چیزی با استفاده از یک میزبان در واقع عمل می کند به شما بگوید. به سادگی شما باید دو قاعده را دنبال کنید:

 1. هرگز به “بررسی” از یک منبع غیرقابل اعتماد اعتماد نکنید.
 2. هرگز به بررسی تنها اعتماد نکنید، بدون اطلاعات قابل اعتماد برای پشتیبان گیری آن.

بنابراین این شکل کلی چشم انداز بررسی میزبان است. اگر میخواهید جزئیات بیشتری کسب کنید، در اینجا مقاله و ویدیویی که در مورد موضوع ایجاد کردهایم، آمده است:

%D8%AF%D8%B1″>

در حال حاضر: اگر اغلب بررسی های میزبانی بد است، ما چه کاری انجام دادیم و چرا بهتر است؟

منابع داده ما: نحوه جمع آوری داده های میزبانی ما

اطلاعات قابل اعتماد در مورد میزبانی وب وردپرس آسان نیست، اما کمی از آن وجود دارد. ما سه منبع داده قابل اعتماد را پیدا کردیم، هر کدام از آنها یک چیز مشترک دارند: هر یک از آنها یک روش متفاوت برای جمع آوری اطلاعات واقعی از صدها نفر از کاربران غیرمجاز غیرمجاز، بدون جبران دارد.

100٪ از اطلاعاتی که ما در حال جمع آوری می کنیم از هزاران نفر از کاربران میزبانی وب واقعی می آید.

این بدان معنی است که اطلاعاتی که ما در حال جمع آوری است 100٪ از هزاران نفر از کاربران میزبان واقعی است و 0٪ از صاحبان وبلاگ نوشتار وابسته خوشحال.

در زیر هر کدام از داده ها را توضیح می دهیم – چه چیزی، نقاط قوت آن و نقاط ضعف آن – و یافته های خود را ارائه می دهند.

افشاگری مشارکت ما

آیا ما ایستاده است تا پول وابسته به این مقاله را به دست آوریم؟ بله، ما هستیم، اما این مقاله هنوز 100٪ صادق و قابل اعتماد است. بیایید توضیح دهیم

در حال حاضر میزبان در این مقاله که ما وابسته به آن هستیم SiteGround ، WP Engine ، Flywheel ، Kinsta و Cloudways است . اگر بر روی یکی از این لینک ها کلیک کنید و به خرید میزبانی بروید، ما یک کمیسیون را کسب خواهیم کرد.

ما وابسته به این شرکت ها هستیم، زیرا ما از آنها حمایت می کنیم، نه از سوی دیگر. در حقیقت، ما حسابهای وابسته به GoDaddy، Bluehost و غیره را ایجاد کردیم، اما زمانیکه ما در این پیوندها قرار ندهیم، ما واقعا نمیخواهیم که میزبانی آنها را بخریم.

به طور گسترده تر، روش ما در این مقاله، خلاصه نتایج واقعی و بی طرفانه از هزاران نفر است و سپس به سادگی این خلاصه ها را ارائه می دهیم – نه برای ارائه انواع نظرات فریبکارانه از جانب ما. اگر شما این را به خوبی مطالعه کرده باشید باید روشن شود که روشهای ما نمیتوانند از استاندارد “affiliate listicle” با حقیقت و قابلیت اطمینان نتایجی که تولید میکنند متفاوت باشد.

منبع داده 1: CodeInWP

اولین منبع داده ما کد CodeInWP: چه کاری انجام می دهند

نظرسنجی میزبانی CodeInWP سالانه بسیار با سبک و محتوا به %D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85” codeinwp> ، داده های خام در اینجا .

CodeInWP: توانایی مشاوره میزبانی آنها

بررسی سالانه وردپرس CodeInWP بهترین مکان برای یادگیری حرفه ای وردپرس در مورد میزبانی وب است. پاسخ های 830 آنها که در سال جاری به دست آورده اند، پوشش های بسیار خوبی از چشم انداز میزبانی وردپرس را در کلمات واقعی و بی طرفانه و رأی دهندگان افرادی که بهترین آنها را می دانند، می دهد.

CodeInWP: نقاط ضعف مشاوره میزبانی آنها

جداول نتایج کدنویسی اغلب نتایج میزبانی خود را به دلیل ملاحظات درآمد وابسته به اشتباه ارائه می دهند.

CodeInWP تمایل بسیار خسته کننده ای به رتبه بندی بهترین میزبان ها دارد که در واقع بهترین آنها است. به عبارت دیگر، آنها اغلب نتایج میزبانی خود را اشتباه می دهند زمانی که ملاحظات درآمد وابسته به نفوذ می کنند.

به طوری که من مجبور نیستم بیش از حد به این مشکل بپردازم، من فقط نمونه های جدی را ارائه می دهم. CodeInWP دارای دو مقالۀ گزارش شده در همین اطلاعات است: %22%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86″> که برای جستجو بهینه شده است.

پس چگونه CodeInWP “بهترین میزبانی وردپرس” را در نتایج مقاله رتبه بندی می کند؟ نگاهی بیاندازید:

بهترین میزبان وردپرس در مقایسه است

نمودار از طریق متعجب؟ این “رتبه بندی” میزبان توسط محبوبیت وب سایت خود را در الکسا. چرا روی زمین کسی به آن توجه می کند؟ شاید به این دلیل که میزبان رتبه بندی می شود که GoDaddy، Bluehost و HostGator به حساب می آیند، به بالای جدول میزبان “بهترین هاست میزبانی وب وردپرس” – به رغم همه 3 امتیاز، رضایت کاربر را در داده های خود CodeInWP.

و در اینجا این است که همان اطلاعاتی که در مقاله “بهترین وردپرس میزبانی در مقایسه” ارائه شده است:

نمودار از طریق علی رغم ظاهرا “رتبه بندی کلی”، این جدول بر اساس قیمت بدون رضایت کاربر ارزیابی می شود و شامل میزبان هایی است که کاربران واقعی از آن متنفر هستند (Bluehost، HostGator، GoDaddy)، در حالی که میزبانهایی را که کاربران واقعی دوست دارند (Cloudways، Flywheel) را نادیده میگیرند.

این مسئله با داده های CodeInWP نیست، بلکه این است که چگونه داده ها را ارائه می دهند.

بنابراین مسئله این است که با داده های CodeInWP نیست، آن را با نحوه ارائه اطلاعات خود را به گول زدن مردم را به خرید تلخه همان قدیمی میزبانی میزبانی که داده های خود را ثابت می کند سال تلخه بعد از سال است.

CodeInWP: نتایج آنها

پردازش CodeInWP از داده های آنها کنار گذاشته می شود، داده ها خود معدن طلا هستند. در زیر یک نسخه اصلاح شده از داده های خود است که سه چیز را انجام می دهد:

 1. مرتب سازی بر اساس امتیاز کاربر
 2. حذف بسیاری از جداول CodeInWP بدون نیاز به حذف میزبان InMotion را اصلاح می کند.
 3. عنوان دقیق جدول

میزبان محبوب وردپرس، رتبه بندی شده توسط رضایت کاربر (Survey CodeInWP)

شرکت میزبانی وب امتیاز / 5
کینستا 4.8
چرخ فلک 4.6
SiteGround 4.6
Cloudways 4.5
WPEngine 4.4
در حرکت 4.2
DreamHost 4.1
میزبانی وب A2 3.8
HostGator 3.7
GoDaddy 3.5
Bluehost 3.3

در ضمن، ما این لیست از میزبان های محبوب را دوست داریم، بنابراین ما در طول بازبینی آن را استفاده می کنیم. هیچ تعریفی روشن برای اینکه میزبانها در یک منبع مانند این موجود را شامل و حذف می کنند، وجود ندارد، اما اساسا، نام اصلی در میزبانی وردپرس است. این بدان معنا نیست که میزبان دیگری از آنجا ممکن است بهترین میزبان وبسایت وردپرس را برای شما نداشته باشد، اما اگر شما به دنبال یک میزبان وردپرس هستید، این نامهاست که باید بدانید.

منبع داده 2: سیگنال بررسی

دومین منبع داده قابل اعتماد ما، سیگنال بررسی: چه کاری انجام می دهند؟

سیستم رتبه بندی سیگنال بررسی سیستم ذکر شده در رسانه های اجتماعی هر یک از میزبان ها را مشاهده می کند و از الگوریتمی برای تعیین اینکه آیا هر بازبینی مثبت یا منفی است استفاده می کند.

سیگنال ارزیابی نیز یک مقایسه عملکرد سالانه میزبانی بسیار اطلاعاتی را به نام معیارهای ارزیابی میزبانی وب بررسی می کند.

سیگنال بررسی: توانایی مشاوره میزبانی آنها

سیستم رتبه بندی سیگنال بررسی یک رویکرد بسیار خلاق و هوشمند است. این کاملا بی طرفانه است، و از مزایای آن به طور طبیعی از جمله هزاران نفر از بررسی های مردم است.

معیارهای میزبانی بررسی سیگنال ها، صادقانه، تنها ارزیابی مقایسه های میزبانی وب هستند که من به صورت آنلاین اعتماد می کنم. همه چیز دیگری که من پیدا کردم یا به طرز شاداب انجام می شود یا به وضوح با ملاحظات درآمد وابسته مخالف است.

بنیانگذار Review Signal، کوین اوشینی، اساسا قهرمان نیازهای میزبانی است اما شایسته نیست. اگر شما فکر می کنید من نقاشی بیش از حد سرسخت پرتره از چشم انداز میزبانی را بخوانید، مقاله با دقت عنوان مقاله، بررسی سیگنال: ضعف مشاوره میزبانی آنها

الگوریتم “مثبت یا منفی” سیگنال بررسی خط مشی است. تقریبا نیمی از بررسی هایی که “مثبت” برای شما ممکن است استدلال کنید که این ناهماهنگی ها در مقادیر زیادی از داده های بازبینی سیگنال به طور میانگین است. (در کل، HostPapa هنوز به سمت پایین رتبه بندی است و SiteGround هنوز هم در بالا قرار دارد.) اما همچنین ممکن است این کار را نکنند، اگر برخی از میزبان نتایج مختلفی از نتایج دیگر را در الگوریتم بررسی سیگنال تجربه کنند.

همچنین، برای بسیاری از دسته های میزبانی آن، مانند “به اشتراک گذاشته شده”، بررسی از همه مشتریان، نه فقط مشتریان وردپرس است.

سیگنال بازبینی: آنچه آنها پیدا کرده اند

ما ابتدا به اطلاعات رضایت کاربر در مورد دیدگاه سیگنال، و سپس در معیارهای میزبانی آن نگاه خواهیم کرد.

داده های رضایت کاربر

رتبه بندی رضایت نقد و بررسی سیگنال های سازگار با دو منبع داده های دیگر عبارتند از: پانتئون، چرخ طیار، WP موتور، Cloudways ، سایتها در بالای؛ GoDaddy، HostGator، Bluehost در پایین. در زیر یک جدول خلاصه است.

میزبان محبوب وردپرس، رتبه بندی شده توسط رضایت کاربر (بررسی داده های سیگنال)

شرکت میزبانی وب مثبت٪ نوع میزبان
پانتئون 85٪ مدیریت وردپرس
چرخ فلک 82٪ مدیریت وردپرس
WPEngine 78٪ مدیریت وردپرس
Cloudways 73٪ مدیریت وردپرس
SiteGround 72٪ به اشتراک گذاشته شده
DreamHost 56٪ به اشتراک گذاشته شده
GoDaddy 49٪ به اشتراک گذاشته شده
در حرکت 44٪ به اشتراک گذاشته شده
HostGator 43٪ به اشتراک گذاشته شده
Bluehost 41٪ به اشتراک گذاشته شده
میزبانی وب A2 37٪ به اشتراک گذاشته شده
کینستا [N / A] [N / A]

معیارهای میزبانی وب وردپرس

در گروه

 • “Incendia وب کار می کند، LightningBase، Pressable و سایتها همه وضعیت ردیف بالا در این سال برای رفتن را از طریق تمام آزمون بدون هر گونه مسائل دست آورده است.”
 • A2 میزبانی، Geeks Green و Nexcess جایگاه شایسته را بدست آورد.”
 • شرکت هایی که موافقت کردند مشارکت کنند و عملکرد نامناسب داشتند Bluehost و 1 و 1 را شامل می شد.
 • بیشتر شرکتهای میزبانی که در این سطح حضور داشتند (GoDaddy، Orange Small، HostGator، و غیره) به سادگی شرکت نکردند.
 • در دسته های

 • Cloudways، Vultr، Kinsta، LightningBase و Pantheon همه ساله برای به دست آوردن تمام تست ها بدون هیچ مشکلی جدی به دست آوردند.”
 • سایتها را GoGeek ردیف تلاش در این گروه، “چرا که” (با توجه به سایتها خود) “در طول تست عملکرد سیستم محدودیت اتوماتیک به طور موقت در لگد، در راه است که آزمون آپ تایم به درستی اجرا جلوگیری کرد. SiteGround تایید کرد که این سیستم محدودیت خاص نباید بر روی حسابهای آزمایش شده فعال باشد و در حال حاضر در هیچ یک از سرورهای تولیدش فعال نیست. ”
 • به طور قابل توجهی غایب WP Engine بود که سطح پایینی آن در این محدوده قیمت است.
 • منبع داده 3: Geeks میزبانی وب

  میزبان وب سایت ها: آنها چه کار می کنند

  بررسی واقعی میزبانی توسط کاربران واقعی. شعار آنها عبارت است از: “ارائه شفافیت برای میزبانی وب از سال 2004.” همانطور که آنها اشاره می کنند، “بر خلاف سایت های دیگر، ما بررسی های میزبانی، جعل رتبه بندی و یا پنهان کردن هر چیزی را جعل نیست.” انواع مختلف “بررسی” بررسی های جعلی، اما همه اینها به وضوح توسط انسان ها با نظرات واقعی نوشته شده است.

  میزبان وب سایت ها: توانایی مشاوره میزبانی آنها

  بررسی واقعی میزبانی توسط کاربران واقعی: تعداد زیادی از پاسخ های واقعی ردیابی رضایت مردم از میزبان خود.

  میزبان وب سایت ها: ضعف های مشاوره میزبانی آنها

  آنها برخی از دلایل مدیریت وردپرس مدیریت شده را بررسی نمی کنند، به این معنی که بسیاری از گزینه های جذاب در وردپرس- WP Engine، Pagely، Pantheon- در اطلاعات خود نشان داده نمی شوند. بعضی از میزبان های محبوب وردپرس محبوب ( Flywheel، Kinsta ) با تعداد اندکی یا بدون بررسی فهرست شده اند. (به طور کلی، بررسی از همه مشتریان، نه فقط مشتریان وردپرس است.)

  بررسیها در طول عمر شرکت به طور میانگین صورت میگیرد، بنابراین دادههایی که در حال حاضر مشاهده میکنید میتواند با توجه به اینکه چگونه سالها پیش انجام شده (یا بالا یا پایین) به طور متوسط ​​امتیاز Cloudways به طور خاص از این رنج می برد.

  میزبانی وب میزبان: نتایج آنها

  میزبان محبوب وردپرس، رتبه بندی شده توسط رضایت کاربر (داده های WebHostingGeeks)

  شرکت میزبانی وب امتیاز / 5
  میزبانی وب A2 4.7
  SiteGround 4.6
  در حرکت 4.5
  Cloudways 3.8
  DreamHost 3.7
  Bluehost 2.4
  HostGator 1.9
  GoDaddy 1.7
  موتور WP [N / A]
  کینستا [N / A]
  چرخ فلک [N / A]

  بسته شدن

  ما قصد داریم این مقاله را به عنوان یک منبع برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین میزبانی وردپرس در سال 2019 و فراتر از آن. ما به طور منظم آن را به روز می کنیم چون منابع داده جدید منتشر می شوند.

  اگر شما هر گونه سوال در مورد میزبانی یا هر چیز دیگری دارید، همیشه خوشحالیم که چت می کنیم. ما را از طریق ایمیل و یا در

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  همچنین ببینید

  بستن
  دکمه بازگشت به بالا
  بستن