آموزش طراحی سایت

SiteGround Review: چرا SiteGround باید اولین انتخاب شما برای میزبانی وب در سال 2019 باشد

ما این بررسی جامع SiteGround را پس از تست تمام میزبان های وردپرس و میزبانی وب با SiteGround برای مدت پنج سال انجام داده ایم. ما توصیه می کنیم ساخت سایتها را طرح GrowBig (در $ 5.95 / ماه شروع می شود قبل از تجدید بالاتر) انتخاب اول خود را برای میزبانی وردپرس به اشتراک گذاشته در هر سایت با کمتر از 30،000 بازدیدکننده داشته است در ماه است. این قابلیت قابل اعتماد، عملکردی و تکنیکی با پیشرفت تکنولوژی بسیار خوب و قابل دسترس است.

بهترین وردپرس به اشتراک گذاشته شده

SiteGround در زمینه ای که توسط اعضای فقیر با بودجه های قابل توجه بازاریابی تحت سلطه قرار می گیرد همه چیز یک میزبان وردپرس است.

محتویات این سایت Review Review

این مقاله میزبان ما را بررسی می کند،

 • چرا شما باید به من اعتماد کنید: کمی درباره اینکه من چه کسی هستم، و چرا من مجاز به بررسی محصول میزبانی وب SiteGround هستم.
 • چه کسی باید سایت SiteGround را خریداری کند: مشاوره ساده ای در مورد اینکه SiteGround مناسب است مناسب باشد.
 • SiteGround Pros: چه SiteGround خوب است.
 • SiteGround Cons: جایی که SiteGround کوتاه می شود
 • جمعبندی: سریع نتیجه گیری خلاصه ای از بررسی سایتها است.
 • درباره داور

  نویسنده این بررسی SiteGround

  سلام! من فرد مایر هستم من درباره ی وردپرس تقریبا هر هفته بیش از پنج سال در اینجا در WPShout نوشتم. من همچنین یکی از بنیانگذاران وب بوتیک آژانس بدست آوردن تصویر دقیق از یک میزبان وب می تواند به سختی دشوار باشد، SiteGround” engine> ) از لینک های وابسته استفاده می کنیم، اما این به خاطر آن است که ما دوست داریم، استفاده کنیم و از این محصولات این پست توسط SiteGround یا هر شخص ثالث دیگر راه اندازی نشد یا تغییر نکرده است. این بررسی SiteGround محصول تجربه من به عنوان یک توسعه دهنده حرفه ای وردپرس است که هر دو با هر روز با وردپرس کار می کنند و می نویسند.

  چه کسی باید SiteGround را خریداری کند

  این بخش به شما مشاوره روشن می کند که چگونه می دانید که آیا میزبانی وب SiteGround برای شما مناسب است یا خیر. SiteGround برنامه ای برای انتخاب آن وجود دارد و اگر بخواهید آن را خریداری کنید.

  SiteGround بهترین میزبانی مشترک برای وردپرس است

  SiteGround بهترین وردپرس میزبان مشترک است: نه فقط خوب، بلکه به معنای واقعی کلمه بهتر از همه دیگران است.

  اگر میخواهید میزبانی وب را برای یک سایت وردپرس ببرید SiteGround بهترین انتخاب شماست. تجربه ما در طول سالهاست که در این بررسی شرح داده شده است، به علاوه ما به این معنی نیست که SiteGround میزبانی مشترک “خوب” است، ما به معنای واقعی کلمه “بهتر از همه دیگران” است. “این وردپرس جدول رضایت میزبان کاربر را از میزبان محبوب وردپرس، رتبه بندی شده توسط رضایت کاربر (Survey CodeInWP)

  شرکت میزبانی وب امتیاز / 5
  SiteGround 4.6
  Cloudways 4.5
  در حرکت 4.2
  DreamHost 4.1
  میزبانی وب A2 3.8
  HostGator 3.7
  GoDaddy 3.5
  Bluehost 3.3

  یک یادداشت قبل از خرید SiteGround این است که مطمئن شوید که می خواهید مشترک میزبانی وب (معمول ترین و ارزان ترین نوع میزبانی وردپرس). شما می توانید به سرعت در مورد تفاوت میزبان میزبانی وب و سایر انواع میزبانی مانند میزبانی وردپرس مدیریت شده در %D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF“>

  GrowBig Plan SiteGround انتخاب مناسب برای اکثر سایت های وردپرس است

  Plan GrowBig SiteGround بهترین وردپرس به اشتراک گذاشته شده برای هر وب سایت با بازدید کمتر از 25K / ماه است. GrowBig ارائه می دهد بسیاری از ویژگی های “حق بیمه” و یا “مدیریت” که در جاهای دیگر شما می خواهم برای خیلی بیشتر پرداخت، و آن را سریع، قابل اعتماد و پشتیبانی پشتیبانی ستاره ای پشتیبانی می کند.

  اولین پرداخت شما با تخفیف تخفیف داده می شود و پرداخت های بعد از آن بیشتر تمدید می شود، بنابراین شما باید چندین سال به جلو خریداری کنید زیرا احساس اعتماد به نفس خواهید کرد (شما می توانید تا سه خریداری کنید).

  اگر شما بین 25K تا 100K بازدیدکننده داشته باشید / ماه، پس باید SiteGround را در نظر بگیرید   طرح GoGeek GoGeek به شما منابع بیشتری را برای کار با شما می دهد و ویژگی های GrowBig را کمی گسترش می دهد. GrowBig برای سایت های کوچک بسیار سریع است، بنابراین نیازی به خرید GoGeek نیست مگر اینکه ترافیک شما بیش از علامت 25K / month برای GrowBig باشد.

  ما میزبانی وب سایتGround را برای سطح ترافیک بیش از 100K بازدید / ماه توصیه نمی کنیم. این شروع می شود به یا میزبانی مدیریت شده یا VPS. اگر ترافیک شما در این سطوح باشد، باید از آنجا که تعدادی محدودیت ساخته شده در آن وجود دارد – بزرگترین موجودی که شما فقط می توانید یک سایت را میزبانی کنید – ما هرگز توصیه نمیکنیم که برنامه StartUp ارزانترین SiteGround را خریداری کنیم. برای درک عمیق تر آنچه که SiteGround قصد خرید برای پروژه خود را دارد، لطفا و آنجا شما آن را دارید: این ها توصیه های بسیار کوتاه ما برای زمانی که SiteGround برای شما مناسب است. اکنون ما به بررسی سایت میزبانی وب خود ادامه خواهیم داد.

  مزایای SiteGround: توانایی هاستینگ میزبانی وب SiteGround

  پس از SiteGround به عنوان میزبان ما برای پنج سال گذشته، این چیزهایی است که ما در مورد آنها را دوست دارم.

  به طور مداوم به آجیل و پیچ و مهره

  SiteGround به طور مداوم با هر یک از نیازهای که ما را به سوئیچ در وهله اول ملاقات کرد.

  مهمترین چیزی که باید بدانید این است: ما بسیار خوشحال هستیم، در واقع سپاسگزار هستیم که SiteGround را به عنوان میزبان ما پیدا کردیم. در پنج سالی که با آنها هستیم، SiteGround به طور پیوسته هر یک از نیازهایمان را برآورده می سازد که ما را در ابتدا به آنها سوق داد.

  ما از اواسط 2014 استفاده از SiteGround را انجام دادیم، زمانی که یک تجربه وحشتناک داشت که بعضی از سایت های ما را در Bluehost میزبانی می کرد، و ما همچنین در WPShout از محدودیت های استفاده از WP Engine استفاده کردیم. ما به دنبال میزبانی بودیم که:

  1. آیا همه چیز مورد نیاز ما (رابط cPanel، SSH، ایمیل، توانایی میزبانی هر دو وردپرس و سایتهای غیر وردپرس)
  2. اگر محدودیت استفاده سخاوتمندانه (و ارتقاء مقرون به صرفه به جای پرش قیمت بزرگ اگر ما خطر بیش از حد آنها بود)
  3. ماهانه مقرون به صرفه بود، و
  4. آیا تعداد دامنه ها و سایت هایی که می توانیم مستقر کنیم محدود نشده است.

  SiteGround به طور مداوم در هر یک از این نیاز ها در سال از سوئیچ ارائه شده است. برخی از جزئیات به ذکر است:

  • در پنج سال گذشته، ما به طور دقیق یک قطع یا اختلال خدماتی داشتیم که مدتها طول کشید تا متوجه شویم.
  • میانگین ترافیک ما بیش از این مدت زمان را بدون ایجاد هشدار و یا کاهش مصرف انرژی افزایش داده است. در یک مناسبت، SiteGround یک ترافیک یک روزه از ترافیک متوسط ​​ما 50 برابر شد و هیچ تاثیری بر عملکرد سایت نداشت.
  • در تقریبا 100 تماس با تیم پشتیبانی فنی، من حدود پنج بار در حدود 30 ثانیه و کمتر از سه ثانیه در زمان بقیه نگه داشته شده است. کارکنان پشتیبانی هر لحظه مودب و هوشمند بوده اند. سوال من در مورد تلفن پاسخ داده شده بود اما نه چهار بار، هر یک از آنها یک درخواست برای باز کردن یک درخواست پشتیبانی کتبی برای تیم فنی پیشرفته برای بررسی بود.

  SiteGround میزبان مشترک ما با همه چیزهایی است که ما نیاز داریم و چیزی که ما نمیتوانیم زندگی کنیم.

  بهترین راه من می دانم خلاصه SiteGround به شرح زیر است: این یک میزبان مشترک است که ما با همه چیز ما نیاز پیدا کرده است و هیچ چیز ما نمی توانیم زندگی می کنند. این امید من زمانی بود که ما تغییر کرده ایم و از آن زمان به درستی ثابت شده است.

  خوب، هر زمان تقریبا یک گزینه بود

  SiteGround بالاتر و فراتر از قاعده ای است که ما در یک میزبان مشترک دیده ایم.

  میزبان خوب است که چیزهای بالا را نادیده نگیرد. میزبان بزرگ در مورد رفتن به بالا و فراتر از چیزی است که مورد نیاز است یا حتی انتظار می رود که ارزش مشتری را تامین کند. SiteGround این کار را با سطح سازگاری انجام می دهد که ما هرگز یک میزبان مشترک دیگر را به آن نزدیک نمی کنیم. به همین دلیل است که نه صرفا برای انجام مبانی خوب، این است که آنها به گونه ای واضح تر از سایر میزبان ها در بازار هستند.

  در اینجا چند نمونه از چند نمونه وجود دارد:

  یک زمان دیگر برای کارمندان پشتیبانی

  احتمالا بهترین چیز در مورد SiteGround تیم پشتیبانی فنی آن است. آنها دوستانه هستند، واقعا هیجان زده برای کمک و همواره به عنوان کارشناسان در وردپرس، میزبانی وب و میزبانی خود را درخشید.

  هرگز هیچ چیز قابل توجهی وجود ندارد، هیچ سیستم تلفن اتوماتیک shenanigans، هیچ پایان تماس از تماس، فقط دقیقا کمک شما نیاز، همیشه در دسترس از حق دور، از یک شخص واقعا خوب است.

  SSL رایگان از طریق رمزگذاری اجازه دهید

  گواهی SSL واقعا انتخابی نیست. مفاهیم برای هر دو جستجوگرها و اعتماد کاربران به عدم امنیت سایت شما غیر قابل قبول است، به خصوص اینکه آیا شما اطلاعات حساس را مستقیما در صفحات خود پردازش می کنید.

  این چیزی نیست که همه نمی دانند: گواهینامه های SSL مجبور نیست هزینه ای را پرداخت کنند. با این حال، میزبان های فردی باید در سیستم عامل های میزبانی خود قدم بزنند و پیاده سازی کنند. یا اینکه نصب یک گواهی رمزگذاری بگذارید یک فرمان خط فرمان SSH / Bash دشوار است که باید هر سه ماه یک بار آن را دوباره تمدید کرد و آن را برای اهداف عملی غیر ممکن کرد برای حداقل 90٪ از کاربران میزبانی.

  اکثر میزبان این مرحله را انجام نداده اند، زیرا آنها هزینه های گواهی SSL را می پردازند. این دو مورد برای مصرف کنندگان وجود دارد:

  1. مصرف کنندگان کمتر، گواهینامه SSL را خریداری می کنند، به این معنی که سایت های آنها کمتر امن، کم اعتماد و کمتر SEO هستند.
  2. کاربران که محافظت از SSL را انتخاب می کنند، مالیات SSL موثر را از 6 دلار یا بیشتر در هر ماه در لایحه میزبانی خود تغییر می دهند و ریاضی “میزبان مشترک ارزان” را به طور چشمگیری تغییر می دهند.

  به روز رسانی ها و تحریم های پیشگیرانه و مبتنی بر مشتری

  همانند بسیاری از میزبان های مشترک، SiteGround یک تجربه “به طور شفاهی” است که به صورت خودکار از طریق به روز رسانی نسخه نسخه وردپرس سرازیر می شود. با این حال، این نیز غیر معمول مفید و فعال در ترویج فن آوری های دیگر است که می تواند تجربه میزبانی سایت وردپرس را بهبود بخشد. بیایید رمزگذاری شود نمونه مورد علاقه من از آن است، و در اینجا یک دونده است:

  از آنجا که

  به این ترتیب ما WPShout را بر روی پی اچ پی 7 به روز کردیم: ایده ما این نبود، SiteGround بود. میزبان ما به دنبال ما بود و پیدا کردن راه هایی که ما می توانیم امنیت و عملکرد ما را بهبود بخشیم، و پس از آن آنها را مرده است ساده برای انجام این کار.

  این یک تغییر خوش آمدید از رفتار پیش فرض بسیاری از میزبانهاست که این است که برای دفاع از دنیای تغییرات به کار برده شود یعنی این که تمام انرژی برای بهبود تنظیم میزبانی شما به شما بستگی دارد، زیرا میزبان شما سازگار است یا مانع واقعی است.

  بسیار خوب، ذخیره سازی وردپرس Aware

  SuperCacher، راه حل یکپارچه SiteGround برای وردپرس بسیار خوب است، زمانی که متوجه شدید چگونه با آن کار کنید و در چند سال گذشته به طور پیوسته بهتر شده باشید. بیشتر در مورد زیر.

  بهبود مستمر در طول زمان

  خدمات SiteGround، به ویژه در وردپرس، در طول سال ها به نحو قابل توجهی بهبود می یابند و این به تماشای آنها بسیار خوب است.

  به عنوان یک مشتری بلند مدت SiteGround، می بینید که همه چیز به طور پیوسته در طول زمان بهبود می یابد. من بیش از یک بار در آستانه خونریزی از کیفیت گرفتار شده ام، زیرا میزبان من توسط یک بیگمنت به دست می آید و یا در غیر این صورت تمرکز را از دست می دهد و سخت است که اغراق کنم که چگونه این روند مخالف را تجربه می کند.

  من به عنوان مثال یک ویژگی SiteGround را پیدا خواهم کرد که اغلب گیج کننده است: راه حل ذخیره سازی سه گانه. SiteGround از کش کش استاتیک، یک کش پنهان تمام صفحه و حافظه Memcached شیء استفاده می کند که هر کدام به صورت جداگانه قابل تنظیم هستند. برای من، تحصیلات مناسبی برای درک آنچه که هر نوع ذخیره سازی انجام می دهد، و چه اثرات هر کدام ممکن است در هر دو صفحه و حداکثر توانایی من برای تغییر محیط سایت باشد.

  برای ساختن راه حل ذخیره سازی خود برای کاربران وردپرس، SiteGround به طور خودکار افزونه چه جالب این است که SG Optimizer خود را بهبود ببخشد. هنگامی که ما با SiteGround میزبانی می کردیم، افزونه فاقد چندین ویژگی مهم بود که اکنون دارد، از جمله:

  1. به سرعت مخزن را از ظاهر سایت پاک کنید: purge_sg_cache
  2. تعیین لیست صفحات غیر مجاز برای ذخیره سازی: SuperCacher URL ها را حذف می کند
  3. تست اینکه آیا یک صفحه داده شده است یا نه تحت ذخیره سازی پویا است: تست SiteGround SuperCacher تست پویا پویا

  در %D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%B3” sg optimizer siteground> که نشان دهنده تغییرات در پست، طبقه بندی یا داده های نظری است، به طوری که این رویدادها باعث خودکار پاکسازی می شوند، بدیهی است، ما این را نزدیکتر از یک کاربر معمولی می بینیم. با این حال، که کاربر یک بهبود مداوم در این افزونه در طول زمان متوجه، به عنوان ویژگی های ما ذکر شده در بالا آنلاین در طول ماه آمد.

  پلاگین ذخیره سازی آن یک مثال از یک روند کلی است: خدمات SiteGround، به ویژه در وردپرس، به مراتب بهتر از سال های سال به جای “همان یا بدتر” به عنوان مشتری به نظر می رسد.

  شهروندی وردپرس

  از میان همه ی میزبان های مشترک، SiteGround یکی از نزدیک ترین و مهمترین دنیای وردپرس است. آنها هرکدام از WordCamp هایی که در آن حضور داشتند صحبت می کردند و یا حمایت می کردند (یا هر دو).

  در تعامل من در سراسر شرکت، پیدا کنم که سایتها می شود وردپرس، هر دو از لحاظ فنی و فلسفی دارد.

  بدیهی است، حضور شرم آور WordCamp کسب و کار منطقی برای هر میزبان مشترک است. اما تعهد SiteGround به وردپرس فراتر از آن است: عمیق و گسترده است. رهبران فنی این شرکت (مانند Hristo) بر روی بهینه سازی تجربه میزبانی وردپرس، از طریق به روز رسانی خودکار به ویژگی های مدیریت شده تا ذخیره سازی متمرکز شده اند. تکنسین پشتیبانی آنها همه وردپرس را دقیق می دانند. سخنرانی WordCamp آنها عبارتند از مذاکرات وردپرس ، و نه مذاکرات host-guy-in-a-WordCamp.

  جوراب SiteGround

  در مجموع، در تعامل من در سراسر شرکت، پیدا کنم که سایتها می شود وردپرس، هر دو از لحاظ فنی و فلسفی دارد.

  SiteGround مخارج: رزرو و ضعف در مورد SiteGround میزبانی وب

  در طول زمان ما با SiteGround، هشدارها به شور و شوق من به طور کلی برای خدمات میزبانی وب مشترک آنها عبارتند از:

  1. نرخ تجدید SiteGround بطور قابل توجهی بالاتر از نرخ اولیه خرید آن است.
  2. رابط میزبان برخی از یادگیری ها را فرا می گیرد، و کاربران گاه به گاه ممکن است بسیاری از ویژگی های مفید اما غیر واضح را پیدا کند.
  3. راه حل ذخیره سازی ساخته شده دارای یک منحنی یادگیری است که افزونه وردپرس کمک می کند اما حل نمی کند.

  از این سه خطا، شماره دو و سه جزئی هستند. شماره یک مهم است، و ارزش دارد در این بررسی در SiteGround.

  مراقب باشید قیمت های نوسازی

  صورتحساب SiteGround سالانه، و خرید اولیه شما می تواند بین یک تا سه سال باشد. SiteGround تخفیف اولیه خرید شما را به معنی دریافت میزبانی بسیار ارزان و با کیفیت بالا برای مدت سه سال. با این حال، قیمت تجدید قیمت ها به طور قابل توجهی بالاتر است. برای برنامه فعلی GoGeek، قیمت تجدید قیمت 34.95 دلار در هر ماه است. این باعث آسیب دیدن آن می شود.

  در سهماهه ی روشن، سه سال طول می کشد. این نیز قطعا ارزش پول اگر شما میزبان تعداد قابل ملاحظه ای از سایت ها: 34.95 $ نزدیک به همان قیمت ما پرداخت می شود میزبانی فقط WPShout در میزبانی مدیریت شده، و ما قادر به میزبانی تمام نمونه کارها وب خود را به علاوه ایمیل در داخل حساب SiteGround ما بدون هیچ گونه افت کیفیت فقط اطمینان حاصل کنید که درک میکنید که چه اتفاقی افتاده و (اگر می دانید که شما در حال حرکت آنلاین هستید) قفل کردن نرخهای اولیه تا زمانی که ممکن است.

  کاهش کلی اخیر در کیفیت کلی

  از سال 2014 تا سال 2018، من احساس می کردم که “من باید به جهان بگویم” دوست داشتن برای SiteGround. از سال 2019، کمی خنک شده است، اگرچه هنوز شانس مشتریم هستم.

  در سال 2019 تجربه شخصی من با SiteGround هنوز با این حال، با رفتن به سال 2019، چندین تغییر اخیر ، نگرش من نسبت به میزبانی وب SiteGround را تغییر داده است. از سال 2014 تا سال 2018، من احساس می کردم که “من باید به جهان بگویم” دوست داشتن برای SiteGround. از سال 2019، آن را کمی خنک شده است، و بیشتر شبیه است: “SiteGround هنوز هم انتخاب مناسب است.” من SiteGround را 4.6 / 5 در 2019 امتیاز، از 4.7 در سال 2018 و تعداد برابر و یا بالاتر در سال قبل از آن.

  چه چیزی تغییر کرده است، در هیچ منظور خاص، است:

  1. افزایش قیمت در تمام رده های میزبانی میزبانی وب SiteGround.
  2. یک کاهش جزئی (از “insanely good” تا “very good”) در تجربه من از پشتیبانی تلفن.
  3. SiteGround شروع به تقلید از شیوه های تجاری فریبنده میزبان های دیگر.

  چیزی که تغییر نکرده است همه چیز است که SiteGround سر و شانه را بالاتر از همه میزبان های اشتراک گذاشته قرار می دهد. SiteGround هنوز هم میزبان مشترک است که «وردپرس را میزبانی می کند»: همه چیزهایی را که در میزبانی من و بیشتر نیاز دارم و هیچ چیز نمی توانم با آن زندگی کنم.

  1. افزایش قیمت اخیر

  در ماه ژوئن سال 2018 SiteGround یک افزایش قابل توجه قیمت را ایجاد کرد. این ها قبل و بعد از تغییر تغییرات قدیمی و نسبتا پایدار میزبانی وب SiteGround بود:

  قیمت سایت قدیم قدیمی

  قیمت های قدیمی SiteGround قبل از افزایش 2018 ژوئن

  در ژوئن 2018، قیمت پایه باقی ماند (3.95 دلار، 5.95 دلار، 11.95 دلار)، اما قیمتهای نوسازی به طور قابل توجهی افزایش یافت:

  • قیمت تجدید قیمت StartUp 20٪، از 9.95 دلار به 11.95 دلار افزایش یافت.
  • قیمت تجدید GrowBig افزایش 33٪، از 14.95 دلار به 19.95 دلار رسید.
  • قیمت تجدید GoGeek 17 درصد افزایش یافت، از 29.95 دلار به 34.95 دلار رسید.

  در حال حاضر، من قطعا فکر می کنم که میزبانی وب SiteGround ارزش این افزایش قیمت (به جز، دوباره، %D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86″> من کردم که در طی مدت طولانی خرید میزبانی را توسعه دادم.

  علاوه بر اینکه درصد قابل توجهی افزایش می یابد، قیمت های جدید مقررات قیمت گذاری را که من در طول زمان توسعه داده ام مقرر شده است.

  من مشتریانی هستم که در حال حاضر برای میزبانی GrowBig پرداخت می کنند و یا به زودی 20 دلار در ماه پرداخت خواهند کرد. این کاملا ارزش دارد، اما از آنجایی که رقبای میزبان وب سایت SiteGround معمولا در 10 دلار باقی می ماند و یا حتی پایین تر، حتی اگر آنها اساسا همه محصولات یک محصول پایین تر را ارائه می دهند، در بعضی از نقاط به نظر می رسد، اما میزبانی مشترک میزبانی شده اما نه بهترین. من هرگز این مسئله را در قیمت 15 دلار قدیمی ندیده بودم.

  به همین ترتیب، برنامه GoGeek ما بیش از 30 دلار در ماه است. این شماره – 30 دلار در ماه – خط تقسیم بین میزبانی وردپرس به اشتراک گذاشته شده و مدیریت شده است، و من اکنون بیش از آن را برای میزبانی وب به خوبی می پردازم. خوشحالم که میزبانی عالی است اما کمی عجیب است.

  به طور خلاصه، من هر دو این تغییرات را تجربه کرده ام همانطور که یک مصرف کننده آمریکایی ممکن است یک همبرگر 15 دلاری داشته باشد: ممکن است خیلی بهتر از بسیاری از همبرگرها باشد (مخصوصا 5 گرم فست فود 5 دلار که موجب بیمار شدن شما می شود، که در آن این تقلید واقعا درخشان است) که کاملا ارزشش را دارد، اما با این حال قیمت آن به عنوان نوع دیگری از کالای مصرفی ایالات متحده به عنوان یک برگر مورد استفاده قرار می گیرد.

  2. کاهش کیفیت پشتیبانی از تلفن

  در سال گذشته یا بیشتر، تجربه متوسط ​​من از پشتیبانی تلفن SiteGround، از “چرا اینقدر خوب است؟” به “همه چیز که شما منطقی می توانید انتظار” را پایین آورد.

  از حدود سال 2018 تاکنون، تجربه شخصی من از پشتیبانی تلفن SiteGround از 10 (“چرا اینقدر خوب است ؟!”) به حدود 8.5 (“همه چیز شما منطقی انتظار می رود”) سرگردان است.

  در سال 2014 یا 2015، صحبت کردن با تکنسین های SiteGround، اساسا، کمک گرفتن به اندازه ای که شما از یک متخصص واقعی می خواستید، دریافت کنید. آنها در مورد مشکل شما کنجکاو بودند، آنها عجله نداشتند، آنها خودشان را به سمت تماس تلفنی حل می کردند، و تقریبا آنها همیشه می دانستند چه کاری باید انجام دهند.

  در سراسر تماس های پشتیبانی زیادی از سال گذشته یا بیشتر، تجربه کلی در حال حاضر احساس می کند به مراتب بیشتر ساختار یافته است. شما یک تکنسین خط اول را دریافت خواهید کرد که به راحتی میتواند به هر یک از 1000 سوال رایج که ممکن است مشتری میزبان باشد پاسخ دهد. اما اگر سوال شما متراکم یا گیج کننده باشد، فناوری بسیار سریعتر خواهد بود که از شما بخواهد یک بلیط پشتیبانی را شروع کنید. در این سیستم فروش بلیط SiteGround، سریع، کارآمد و مؤثر نیست، اما به سادگی راحتی و سحر و جادو را به عنوان یک فرد زنده حل نمی کند و مشکل شما را حل نمی کند.

  هم وجود دارد برخی از جدید همه چیز، مانند پین پشتیبانی “این یک کسب و کار واقعی بزرگ است”، که آن را سخت برای به دست آوردن دیوانه در مورد، اما این کار را تجربه ساخت یافته تر و شرکت های بزرگ نسبت به روز وحشی قدیمی که در آن شما اساسا می تواند فقط تماس بگیرید تا و با یک نابغه نزدیک صحبت کن.

  در نهایت، این سال گذشته من تا 15 یا 30 ثانیه یک بار یا دو بار تا قبل از گرفتن تکنولوژی در حال نگهداری بودم. اگر هر چیزی، ذکر است که بیشتر تقویت بار واقعا کوتاه متوسط نگه سایتها، که هنوز هم در محل در بیشتر قسمت ها هستند، اما آن روند رو به پایین است. (به روز رسانی فوریه 6، 2019: من فقط اولین زمان نگهداری MyGuard را داشتم.)

  من همچنین می خواهم چیز دیوید را اینجا بنویسم: در سال 2019، در سال 2019، در مورد همه چیز به طور کلی و رابط های SiteGround به طور خاص بیشتر از آنچه که در 2014 انجام دادم بیشتر می دانم. بنابراین ممکن است که کمتر از تماس های فعلی من به پشتیبانی فنی SiteGround در واقع چیزهایی که تکنولوژی خط اول می تواند حل شود، هم اکنون یا پنج سال پیش. من فکر نمی کنم این یادداشت به اندازه کافی به اندازه کافی قطره کیفیت کمی که من واقعا تجربه کرده ام را توضیح دهم، اما ارزش آن را دارد.

  3. اقدامات تجاری مزاحم شروع به خزش در

  مسئله بزرگ با SiteGround همواره قیمت گذاری آنها در راه بازسازی بیشتر است: این استراتژیک هوشمندانه است، اما SiteGround را کمی توصیه می کند، زیرا شما باید به دقت نقل قول کنید که چقدر قیمت پرش خواهد کرد. خوشبختانه، محصول خود به خوبی به آن ارزش دارد، بنابراین نگرانی قیمت گذاری شده است کمی از حمام در اطراف یک کودک عالی است.

  به طور کلی SiteGround در حال ترسیم نسبت به ایجاد بیشتر این موارد است “من حدس می زنم این باید کسب و کار هوشمندانه باشد زیرا باعث می شود من کمی ناراحت” تصمیم گیری. افزایش قیمت یک است که من کاملا پشتیبانی می کنم. PIN های پشتیبانی کننده کاربر و بیشتر به شدت به شما پیشنهاد می دهند که به سیستم خرید بلیط دیگر، هر دو که من با آن خوب است.

  یکی از من خوب نیست، و این است که SiteGround اکنون شماره تلفن پشتیبانی خود را از پانل کاربر خود پنهان می کند.

  به عبارت دیگر، اگر شما به SiteGround وارد شده اید، تقریبا غیرممکن است که شماره تلفن مورد نظرتان را برای دریافت پشتیبانی از تلفن پیدا کنید. ایناهاش:

  شماره تلفن سایت زمین

  برای بزرگنمایی کلیک کنید

  تصویر بالا در حال حاضر در یک پانل عمیق در رابط کاربری SiteGround قرار دارد و برای رسیدن به آن نیاز به ارسال یک حجم بزرگ از متن “بلیط” قبل از گزینه های تماس در پایین نشان می دهد، بنابراین پیدا کردن شماره تلفن SiteGround در داخل رابط در عمل بسیار سخت تر از تصویر است.

  شماره تلفن SiteGround دیگر حتی در یک جستجوی گوگل و یا در سایت SiteGround برای افراد غیر ورودی وارد نمی شود. (سرویس اجتماعی: شماره تلفن ایالات متحده در SiteGround، برای فروش و پشتیبانی، (866) 605-2484 است. )

  این همه جدید است: در سال 2018 یا هر سال قبل از آن، شماره تلفن در بالای رابط کاربری بود. و این باعث می شود من خشمگین باشم. من منطق کسب و کار برای انجام آن:

  1. پشتیبانی از تلفن فوق العاده گران است هر تماس یک بار تمام وقت کارمند را میگیرد و پر از وقایع زمان است: سلام، پشتیبانی از وقایع PIN و همه چیزهای دیگر.
  2. بسیاری از تماس های پشتیبانی تلفنی فقط نیاز به تنظیم مجدد رمز عبور یا چیز ساده ای دارند که سیستم فروش بلیط بسیار ارزان تر ما می تواند کاملا کنترل شود.
  3. اما ما در حال حاضر پشتیبانی از تلفن را ارائه می دهیم، بنابراین نمی توانیم متوقف شویم.
  4. بنابراین ما فقط کمک تلفن را برای یافتن پیدا می کنیم .

  همه چیز در مورد این حس می کند، به همین دلیل است که WP Engine این کار را نیز انجام می دهد. (و برخی دیگر از میزبان های دارای رتبه بالا مثل Kinsta ، اما هنوز رابطه نوعی رابطه بین میزبان و مشتریانش را تنظیم می کند. این، صادقانه، بانک ها در نادیده گرفتن مشتری و ایجاد زندگی مشتری کمی ناامید کننده است، به عنوان راهی برای رشد خط پایین. این یک روند کاملا قابل درک است، فقط شرم آور است که با یک میزبان که چنین مدت طولانی بازیگر نامناسب بوده است، دیدن کنید.

  Review SiteGround: خلاصه کردن

  SiteGround سال را از سال عرضه می کند و حتی موفق به ادامه شگفتی دلخواه می شود.

  پنج سال بعد، من بسیار خوشحالم که یک میزبان پیوسته عالی در SiteGround پیدا کرده ام. نیاز به تغییر میزبان یک کابوس است و از اینرو داشتن یک میزبان عالی است اما خیلی گران است یا یک میزبان که بیشتر، اما نه همه چیزهایی را که نیاز دارید، ارائه می دهد. من با تمام این میزبانها بودهام و SiteGround هیچ کدام از آنها نیست – این یک شرکت میزبانی وب است که ماه بعد از ماه، سالی یک سال ارائه می دهد و حتی موفق به ادامه شگفتی های دلپذیر می شود. در آبهای تاریک میزبانی، این بسیار زیاد است.

  در تجربه شخصی من، SiteGround اخیرا کاهش کیفیت عمومی را از “دیوانه خوب” تا “بسیار خوب” انجام داده است. این مسئله کمی مضطرب است، اما برای تغییر واقعیت اساسی کافی نیست، در هر دو تجربه شخصی و بررسی ما از هزاران نفر از کاربران واقعی – SiteGround بهترین میزبان خارج از آن است. اگر شما به دنبال میزبانی وردپرس در سال 2019 هستید، تنها سوال این است که SiteGround قصد دارد برای خرید.

  و ما می توانیم با آن همکاری کنیم:

  %D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87″>

  بهترین وردپرس به اشتراک گذاشته شده

  SiteGround در زمینه ای که توسط اعضای فقیر با بودجه های قابل توجه بازاریابی تحت تأثیر قرار می گیرد، همه چیز یک میزبان وردپرس است: قابل اعتماد، عملکردی و تکنیکی پیشرفته، با پشتیبانی فنی بسیار خوب و قابل دسترس.

  طرح GrowBig SiteGround (از 5.95 دلار در هر ماه قبل از تجدید بالاتر شروع می شود) باید انتخاب پیش فرض شما برای میزبانی وردپرس در هر سایت با کمتر از 1000 بازدید در روز باشد.

  با تشکر از خواندن و خوش آمدید!

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن