اخبار خوزستان

اهواز|جشنواره سفرنگاری در سراسر کشور برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز،  سید مصطفی عظیمی فر در مراسم جشنواره سفرنگاری دزفول گرام با اشاره به این‌که دزفول پایتخت مقاومت هشت سال دفاع مقدس است، اظهار داشت: این شهر هشت سال میزبان تمامی رزمندگان از سراسر کشور بود.

رئیس شورای شهر دزفول بیان کرد: دزفول از جاذبه‌های گردشگری مختلف برخوردار است که امیدوار مهمانان جشنواره سفرنگاری دزفول گرام بتوانند سفیران خوبی برای بیان این جاذبه به مردم سراسر کشور باشند. 

آثار گردشگری دزفول به جهانیان معرفی شود

همچنین سرافراز، رئیس کمیسیون فرهنگی، هنری و اجتماعی شورای شهر دزفول با اشاره به این‌که معرفی دزفول یا هر شهر دیگر در واقع معرفی ایران اسلامی است، اظهار داشت: حضور گردشگر در هر منطقه امکان ایجاد شغل برای چندین نفر را فراهم می کند که این امر اهمیت توجه به گردشگری را مضاعف می کند.

وی با ابراز امیدواری از اثرگذاری برگزاری جشنواره سفرنگاری دزفول گرام بیان کرد: ثبت نخستین دانشگاه با نام جندی شاپور دزفول بیانگر فرهنگ، ادب، عمل و تاریخ گردشگری دزفول است.

رئیس کمیسیون فرهنگی، هنری و اجتماعی شورای دزفول ادامه داد: گنجینه های غنی در دزفول بسیار وجود دارد که هرکدام نیازمند معرفی توسط هنرمندان و گردشگران است.

در پایان جشنواره نیز، آرش نورآقایی، عضو هیئت مدیره فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری اظهار داشت: تولید محتوا در حوزه‌های مختلف موجب حل بسیاری از مشکلات بخش های گوناگون می شود.

وی با اشاره به این‌که هر آجر دزفول حاوی یک قصه است و هدف از برگزاری این جشنواره تعریف قصه های مختلف است، بیان کرد: برگزاری جشنواره سفرنگاری به زودی در سطح دیگر شهرستان های کشور برگزار می‌شود. 

انتهای پیام/  ز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن