حوادث

متقاضیان رنو ساندرو باید تا سر خرمن صبر کنند!

براساس اطلاعیه شرکت پارس خودرو که در ۳۰ بهمن ماه سال جاری برای مشتریان محصولات رنو صادر شد ۴ پیشنهادات برای خریداران خودروهای ساندرو اتومات و دنده‌ای که هنوز محصولات خود را تحویل نگرفته‌اند اعلام شد.

طرح‌های پیشنهاداتی جهت آن دسته از مشتریان که تاکنون دعوت‌نامه تکمیل وجه مابه‌التفاوت برای آنها صادر نشده است به شرح ذیل است:

پیشنهادهای قابل اجرا برای محصولات رنو:

۱.طرح پیشنهادی “انصراف”
۲ . طرح پیشنهادی “تبدیل مدل خودرو”
۳.طرح پیشنهادی “الحاقیه قرارداد”
۴.طرح پیشنهادی “خرید انصرافی”

در طرح پیشنهادی “تبدیل مدل خودرو” سه روش برای تبدیل خودروهای ثبت نامی مطرح شده که مشتریان می‌توانند مطابق با آن نسبت به تبدیل خودروهای خود اقدام کنند.

در بند طرح پیشنهادی “الحاقیه قرارداد”پارس خودرو اعلام کرده مشتریان در صورت تمایل به انتظار تا تولید مجدد محصولات رنو و ادامه سود مشارکت و جریمه تأخیر طبق قرارداد(مجموعاً۲۷ درصد) و محاسبه قیمت قدیم می‌توانند نسبت به امضاء الحاقیه قرارداد اقدام نمایند.

اما نکته جالب در این الحاقیه فرصت ۹ ماهه برای تولید مجدد این خودروها است به نحوی که مشتری با امضاء آن باید ۹ ماه دیگر برای تولید احتمالی ساندرو  انتظار بکشد.

وعده سر خرمن شرایط فروش رنو ساندرو شرایط فروش پارس خودرو شرایط پیش فروش سایپا زمان تحویل خودروهای ثبت نامی سایپا دعوتنامه پارس خودرو ثبت نام رنو ساندرو استپ وی پیگیری خودرو ثبت نامی پارس خودرو پیش فروش تندر 90 پارس خودرو بخشنامه جدید سایپا اخبار شرکت سایپا اخبار خودرو اخبار پارس خودرو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن